Bike Maraton zaprasza na objazd trasy w Miękini

Bike Maraton zaprasza na objazd trasy w Miękini

REKLAMA
Bike Maraton [kalendarz 2019]
Bike Maraton trzyma poziom. Wałbrzych wysoko w tabeli
Amator donosi: pierwsze starcie z górami – Bike Maraton Polanica Zdrój
XCO, XCM, 4X – różnobarwny weekend startów CST 7R MTB Team
Bike Maraton w Sobótce 19 października. Wielki Finał nadciąga

To już tradycja – przed inauguracją sezonu w Miękini organizatorzy Bike Maratonu zapraszają na objazd trasy i wspólny trening.

To wydarzenie zawsze ściąga wielu zawodników, którzy nie mogą się już doczekać startu, chcą na własne oczy zobaczyć co nowego czeka w Miękini w tym roku i sprawdzić czy wszystko jest na swoim miejscu. Jak zwykle, spotykamy się pod Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miękini przy ulicy Kościuszki. Tym razem zapraszamy w niedzielę, 25 marca o godz. 11:00. Trening poprowadzi Dariusz Poroś i zawodnicy teamu AZS Mitutoyo Wratislavia. Jednocześnie, w Gminnym Ośrodku Kultury, działać będzie biuro zawodów Bike Maratonu, a po odbiór numerów startowych można zgłosić się w godzinach 10:00 – 14:00. Będzie też oczywiście można przejechać się trasą wyścigu na dystansie MINI (28 km) i MEGA (51 km). Mapy i profile tras przygotowanych na tegoroczny Bike Maraton w Miękini są już dostępne na http://bikemaraton.com.pl.

Dzień wcześniej (24 marca) – to już rownież tradycja – Bike Maraton zaprasza do biura zawodów we Wrocławiu w Dolnośląskim Centrum Rowerowym Harfa – Harryson przy ulicy Robotniczej 52 A. Tego dnia będzie się zresztą działo tam całkiem sporo, ponieważ Harfa – Harryson zaprasza również na Wielkie Otwarcie Sezonu Rowerowego i dużą dawkę atrakcji – m.in. konkurs wiedzy rowerowej, grę “Wyścig Pokoju”, wyścig na trenażerach oraz szereg innych niespodzianek. Start dolnośląskiej inauguracji sezonu w sobotę, 24 marca, o godz. 10:00. Każdy zawodnik Bike Maratonu, który odbierze tego dnia numer startowy, otrzyma kupon rabatowy na zakupy w Dolnośląskim Centrum Rowerowym Harfa – Harryson.

Wśród zapowiadanych gości, m.in.: Ryszard Szurkowski, Jan Faltyn, Aleksandra Dawidowicz, Kamil Zieliński, Jan Brzeźny, Mieczyslaw Żelaznowski, Włodzimierz Rezner i oczywiście Henryk Charucki. 24 i 25 marca będzie więc można odebrać numery startowe, a tym samym uniknąć tłoku i kolejek tuż przed startem Bike Maratonu w Miękini. Organizatorzy przypominają, że biuro zawodów nędzie pracowało i wydawało numery również 13 kwietnia – od 16:00 do 21:00, a w dniu imprezy od 8:00 rano. Jeśli tylko macie możliwość odebrać numer wcześniej – zróbcie to! Kolejne szczegóły i informacje – tradycyjnie na stronie http://bikemaraton.com.pl i na https://www.facebook.com/BikeMaraton/
Nie zapomnijcie też o wspólnym treningu i objeździe trasy!

Sezon startowy coraz bliżej, a Miękinia już nie może się doczekać hucznego odpalenia karuzeli o nazwie “Bike Maraton”. Cały kalendarz już od dawna jest oczywiście gotowy i wszystkie miejscowości goszczące w tym roku Bike Maraton są też w pełnej gotowości. Jednak to właśnie w Miękini znów wszystko się zacznie i to Miękinia da prawdziwy sygnał do startu.
W tym roku Bike Maraton zaczynamy 14 kwietnia!!!

COMMENTS

DISQUS: 0