Hurom Sławno Accent z nowymi rowerami

HomeINFORMACJE PRASOWE

Hurom Sławno Accent z nowymi rowerami


Domowy serwis z Accent
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Super Puchar Polski – XXIV Bryksy Cross, Gościęcin
Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – Puchar Polski CX, Białystok

Team Hurom Sławno Accent odebrał nowe rowery na sezon 2018. Accent dla zawodników przygotował sześć złożonych specjalnie dla nich maszyn na ramach Accent Peak Carbon oraz trochę innych atrakcji. Zobaczcie sami!

“Ekipa odebrała rowery w siedzibie Accent Bikes w Gliwicach. Chcieliśmy ich naprawdę dobrze ugościć, bo to pierwszy rok naszej współpracy, a dla zawodników nie lada przeżycie – przesiadka na zupełnie nowe maszyny. Czekaliśmy na nich w pomieszczeniu z przygotowanymi stanowiskami dla dedykowanymi każdemu zawodnikowi. Czekały też rowery, kaski MET, okulary, rękawiczki, skarpetki, akcesoria. Miny kolarzy bezcenne!” – Relacjonowała Karolina Halejak, odpowiedzialna za marketing marki Accent.

Po części oficjalnej i zapozaniu z rowerami, brand manager – Paweł Wiendlocha – opowiedział o tym, jak powstają produkty marki Accent oraz jak produkowane są ramy, na których będą ścigali się zawodnicy. Następnie specjaliści ze Spider Suspensions przeprowadzili szkolenie z regulacji widelców Rock Shox i przekazali zawodnikom ogromną dawkę wiedzy, przydatnej podczas używania ich nowych rowerów.

Rowery zawodników ze Sławna to najwyższy model Peak 29 Carbon X01 Eagle. Jedyną zmianą w stosunku do wersji katalogowej jest kolor ramy i akcesoriów. Do Sławna pojechały Peaki w malowaniu czarno-żółtym fluo, które będą dobrze komponować się ze strojami zawodników. Rowery zostały wyposażone w pełną grupę SRAM X01 Eagle, widelce Rock Shox i komponenty Accent Execute. Na koła założyliśmy opony dostarczone przez CST Polska.

Pełną specyfikację rowerów Hurom Sławno Accent Team znajdziesz TUTAJ.

Zdjęcia: Ewa Kania

COMMENTS

DISQUS: 0