Domowy serwis z Accent

HomeSprzęt

Domowy serwis z Accent

Kiedy sezon letni pozostał już tylko wspomnieniem, częściej wsiadasz na trenażer, zimówkę lub rower przełajowy niż na swoją maszynę startową, to dobra okazja by zadbać o swój podstawowy rower. Oczywiście nie będę tu nikogo namawiać na chałupnicze metody serwisowania hamulców hydraulicznych lub amortyzatora, bo do tego trzeba trochę fachowej wiedzy, ale drobne grzebanie przy rowerze to dla wielu z Was na pewno forma jesienno zimowego wieczornego relaksu.

Właśnie dla takich osób chcieliśmy zaprezentować ofertę drobnych akcesoriów serwisowych i rzeczy, które przydadzą się w domowym warsztacie. Zacznijmy od tego, że zapewne po sezonie przychodzi czas na zlanie mleka z opon, wyczyszczenie ich i przygotowanie do kolejnego sezonu. Oczywiście Accent w samym uszczelnieniu (jeszcze) Wam nie pomoże i tu należy się kierować do innych producentów, ale już na przykład wentyle jak najbardziej. W ofercie nie brakuje też solidnej pompki z maksymalnym ciśnieniem do 11 bar.

Jednak prawdziwa skarbnica i róg obfitości to dział najdrobniejszych rzeczy, czyli: linek, przewodów, pancerzy i wszelkich końcówek dla nich niezbędnych. Można wybrać linki ze stali nierdzewnej, z dodatkiem teflonu, a także takie plecione z 31 drutów. Do tego pancerze w wielu kolorach, tak by można było dopasować do swojego roweru. Wszelkie końcówki, przelotki, podkładki, koraliki i inne akcesoria, które służą do linek i przewodów.

Koniec końców jeżeli czasem zdarza Wam się coś dokręcić lub wyregulować już podczas jazdy, to możecie rzucić okiem na ofertę narzędziowników wielofunkcyjnych.

COMMENTS

DISQUS: 0