CCC wycofuje się ze sponsorowania Polskiego Związku Kolarskiego

HomeReprezentacja

CCC wycofuje się ze sponsorowania Polskiego Związku Kolarskiego

W dniu dzisiejszym Prezes firmy CCC, Dariusz Miłek przekazał na ręce Zarządu Polskiego Związku Kolarskiego poniższe pismo:

Szanowy Panie Prezesie,

w związku z utratą zaufania do Zarządu Polskiego Związku Kolarskiego przez spółkę CCC uprzejmie informujemy, że wycofujemy się ze sponsorowania Polskiego Związku Kolarskiego w trybie natychmiastowym.

W nawiązaniu do powyższego bardzo prosimy o niezwłoczne (tj. z dniem dostarczenia niniejszego pisma) usunięcie wszystkich logotypów, znaków oraz wszelkich informacji o CCC ze strony internetowej, mediów społecznościowych, materiałów promocyjnych, jak również innych kanałów wizerunkowych Polskiego Związku Kolarskiego. Równocześnie prosimy o usunięcie brandingu CCC ze wszelkich materiałów promocyjnych, marketingowych oraz promocyjnych, w tym strojów polskiej reprezentacji kolarskiej, samochodów oraz autobusów, do końca grudnia 2017 roku.

Prosimy również o natychmiastowe zaprzestanie posługiwania się znakiem CCC we wszelkich publikacjach medialnych oraz potencjalnych komentarzach, które będą państwo udzielać publicznie.

O zerwaniu umowy w kuluarach mówiło się od jakiegoś czasu, ale najwyraźniej kolarstwo jest na pierwszym miejscu i Pan Dariusz Miłek pozwolił, żeby chociaż Puchar Świata na torze nie odbył się w cieniu skandalu. Bo jak nazwać to co w ostatnich tygodniach dzieje się w Pruszkowie?

AKTUALIZACJA

Na stronie Polskiego Związku Kolarskiego pojawił się komunikat, z którego treści możemy wyczytać, że rozwiązanie umowy sponsorskiej przez CCC jest efektem niezadowolenia z faktu pojawienia się innych sponsorów – PKN Orlen oraz 4F. Z dokumentu możemy się też dowiedzieć, że „we właściwym czasie” odbędzie się konferencja prasowa, na której zostanie zaprezentowany nowy Sponsor Główny.

COMMENTS

DISQUS: 0