Wyniki – 4-5 listopada 2017

Wyniki – 4-5 listopada 2017

Podsumowanie Goodman Sokół Zator – SPP CX, Koziegłowy
Godzina w Piekle (SPP CX) w Lublinie odwołana
Szczepan Paszek (Bikestacja.pl) – Mistrzostwa Polski CX, Sławno
Wyniki – 29-30 września 2018
Puchar Świata w kolarstwie przełajowym – Zeven, Niemcy [stream]

Najważniejszymi zawodami weekendu były niewątpliwie Mistrzostwa Europy w kolarstwie przełajowym, gdzie z naszych zawodników najlepiej poradzili sobie – w elicie niezawodny Marek Konwa oraz w juniorach Piotr Kryński. W sumie w kategoriach od juniora do mastersa Polskę reprezentowało prawie 60 zawodników. Pełne wyniki znajdziecie tu.

Za oceanem rozegrano także Mistrzostwa Panameryki, gdzie w zasadzie bez niespodzianek – wygrał Stephen Hyde oraz Katie Compton.

Pod nieobecność krajowej czołówki rozegrane zostały dwie eliminacje ORLEN Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym. Z kolei amatorzy MTB mieli okazję wziąć udział w Duathlonie na wydmach w Łebie. W duathlonie albo w klasycznym maratonie MTB.


POLSKA


ORLEN Puchar Polski w kolarstwie przełajowym - Nielubie

Elita


  1. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Bartosz Mikler – Victoria Helman Sport
  3. Patryk Kostecki – Domin Sport

U23


  1. Bartosz Świerblewski – Victoria Helman Sport
  2. Paweł Znamirowski – LKS Trasa Zielona Góra
  3. Beniamin Chojnicki – LKS Trasa Zielona Góra

Kobiety Open


  1. Barbara Borowiecka – KS Niewidomych Omega
  2. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy (U23)
  3. Martyna Klekot – CZKKS Kolejarz Jura Częstochowska

Junior


  1. Kornel Klementowski – TC Chrobry Głogów
  2. Hubert Drobek – LKS Trasa Zielona Góra
  3. Karol Przewdzięk – UKS Sport Bralin

Masters I


  1. Szczepan Paszek – Bikestacja.pl / KCNC
  2. Paweł Lempart – Team Sport

Masters II


  1. Dominik Oględziński – Niestowarzyszony
  2. Dariusz Drelak – UKS Sport Bralin
  3. Adam Grabara – Niestowarzyszony

Masters III


  1. Aleksander Gawryluk – Diversey Team
  2. Marek Jaros – Niestowarzyszony

Masters IV


  1. Zbigniew Walczak – Niestowarzyszony

Amator


  1. Bartosz Mikołajczak – Przemęt
  2. Tomasz Czapczyński – UKS Sport Bralin
  3. Dawid Markiel – Srebrna Góra

ORLEN Puchar Polski w kolarstwie przełajowym - Zielona Góra

Elita


  1. Bartosz Mikler – Victoria Helman Sport
  2. Patryk Kostecki – Domin Sport
  3. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

U23


  1. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Bartosz Świerblewski – Victoria Helman Sport
  3. Beniamin Chojnicki – LKS Trasa Zielina Góra

Kobiety Open


  1. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy (U23)
  2. Barbara Borowiecka – KS Niewidomych Omega
  3. Adrianna Stępniewska – Skan Bike Team Opoczno

Junior


  1. Hubert Drobek – LKS Trasa Zielona Góra
  2. Kornel Klementowski – TC Chrobry Głogów
  3. Krzysztof Domin – Domin Sport

Masters I


  1. Maksymilian Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Szczepan Paszek – Bikestacja.pl  / KCNC
  3. Paweł Lempart – Team Sport

Masters II


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Przemysław Janik – Niestowarzyszony
  3. Dariusz Hlek – Niestowarzyszony

Masters III


  1. Aleksander Gawryluk – Diversey Team
  2. Marek Janos – Niestowarzyszony

Masters IV


  1. Marian Kłos – Diversey Team
  2. Czesław Ciesielski – LKS Trasa Zielona Góra
  3. Zbigniew Walczak – Niestowarzyszony

Amator


  1. Marcin Dziub – Płoty
  2. Mikołaj Szewczyk – Zielona Góra
  3. Ireneusz Lubiatowski – Gubin

Duathlon na wydmach - Łeba

Cross duathlon


  1. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  2. Jan Czapliński – Komobike Scott
  3. Tomasz Kmiecik – Murowana Goślina

  1. Aleksandra Zabrocka – MLKS Baszta Bytów
  2. Monika Kubiak – Gdańsk
  3. Maria Krefft – MLKS Baszta Bytów

Maraton MTB


  1. Michał Bogdziewicz – Apteka Gemini
  2. Arkadiusz Zarzycki – Gdańsk
  3. Dariusz Radny – 4 MMOC Clinc

  1. Edyta Jakubowska-Olech – MTB Eldar Świecie
  2. Monik Kulling – Klf MTB Team
  3. Justyna Nowaczyk – VO2max MTB Team

COMMENTS

DISQUS: 0