Wyniki – 23-24 lipca 2017

Wyniki – 23-24 lipca 2017

Bike Maraton Bielawa – “Mocne wakacyjne ściganie.”
Nagrodzimy najlepszych “górali” na Bike Maraton
Plan na weekend 37/2018
Wyniki – 21-22 lipca 2018
Kalendarz Pucharu Strefy MTB Sudety 2017

Chris Froome dzięki tytanicznej pracy został triumfatorem Wielkiej Pętli, ale to wyniki sobotniej czasówki przejdą do historii, gdzie Maciej Bodnar oraz Michał Kwiatkowski zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Mijający weekend to także kolejna, dużo większa seria krajowych czempionatów w cross country. Poniżej lista tych najważniejszych:

  • Austria – Daniel Federspiel / Elisabeth Osl
  • Belgia – Jens Schuermans / Githa Michiels
  • Brazylia – Henrique Cocuzzi / Raiza Goulao
  • Czechy – Jaroslav Kulhavy / Katerina Nash
  • Hiszpania – David Serrano / Rocio Ferrera
  • Kanada – Peter Disera / Emily Batty
  • Niemcy – Manuel Fumic / Sabine Spitz
  • Portugalia – David Rosa / Joana Monteiro
  • Słowacja – Frantisek Lami / Janka Stevkova
  • USA – Howard Grotts / Kate Courtney
  • Wielka Brytania – Grant Ferguson / Annie Last
  • Włochy – Gerhard Kerschbaumer / Serena Calvetti

Nie wymieniony tu został Norbert Nowik, bo na podium nie stanął. Ale jako pierwszoroczny orlik w Mistrzostwach Hiszpanii zajął 6 (!!!) miejsce. Niestety m.in. z powodu braku zainteresowania władz PZKol od tego roku ma hiszpańskie obywatelstwo… A jeszcze w Novym Meste na Moravie jechał w biało-czerwonym stroju…


POLSKA

Bike Maraton - Bielawa

Giga


  1. Piotr Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Mariusz Michałek – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Michal Kanera – Ghost Team
  4. Krzysztof Łukasik – Mitutoyo AZS Wratislavia
  5. Bartosz Janowski – Romet Factory Team

  1. Karolina Sowa – 72D Windposrt Powered by Oshee
  2. Aneta Imielska – MTB Votum Team Wrocław
  3. Katarzyna Galewicz

Mega


  1. Filip Helta – SGR Specialized
  2. Tomasz Dygacz – Taurus30 Cycling Team
  3. Maciej Pitach – Dar Bud Team

  1. Joanna Ignasiak – Mitsubishi Materials MTB Team
  2. Nadiia Kolmiiets – Ghost Team Ukraine
  3. Anita Kaputa – KKW Superior Wałbrzych

Dare2b MTB Maraton - Zakliczyn

Full


  1. Michał Topór – Superior Zator
  2. Piotr Sajdak – Movimento UKS PG Wojnicz
  3. Krystian Nawój – Roweromania

Half


  1. Jakub Cierniak – JC-TB Wiedeń
  2. Krzysztof Gajda – Jedlicze Team
  3. Tomasz Skalak – Tarnów

  1. Magdalena Golonka – KSPO brakeparts.pl
  2. Anna Prokop – TTC MPEC Tarnów
  3. Joanna Nawój – Roweromania

Wakacyjne Zdrowerowe - Rochna

Giga


  1. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team
  2. Jarosław Ziółkowski – iFON Kolarz Klub
  3. Mariusz Hajzler – 3MTB Immergas

Mega


  1. Daniel Pepla – Trezado BikeTires.pl
  2. Kamil Nogalski – Klub Kolarski Łowicz
  3. Piotr Gajewski – Cyklomaniacy

  1. Małgorzata Lutecka – iFON Kolarz Klub
  2. Anna Ostrowska – Niezrzeszona
  3. Katarzyna Krzeszewska – Płock

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Warszawa

  1. Łukasz Helizanowicz – KCP Elzat Bieniasz Bike Tarnów
  2. Wiktor Wiśniewski – UKS Dream Bike Bielawa
  3. Miłosz Ośko – Warszawski Klub Kolarski

  1. Matylda Szczecińska – Warszawski Klub Kolarski
  2. Gabriela Hudyka – UKS Grupa Kolarska Four Bike
  3. Brygida Piersiak – KLKS Azlaia Brzóza Królewska

LOTTO Poland Bike Marathon - Kozienice

  1. Kamil Kuszmider – TRW MTB Racing
  2. Adrian Kuczyński – Absolute Bikes Redingo Team
  3. Paweł Trzciński – TRW MTB Racing

  1. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  2. Barbara Kleczaj – Go Sport AK Sped Team
  3. Aleksandra Wójcik – WGR Team

Solid MTB Maraton - Wilkowice

Giga


  1. Wojciech Mizuro – Real 64sto
  2. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  3. Paweł Wasiński – Strefasportu.pl MW Invest

Mega


  1. Mateusz Lewandowski – Niezrzeszony
  2. Mateusz Mróz – Convert MrozRowery Team
  3. Mariusz Chyła – Real 64sto

  1. Małgorzata Witek – Strefasportu.pl MW Invest
  2. Marta Rozwalka – Strefasportu.pl MW Invest
  3. Lidia Bzdenga Antoniewicz – AF Mosina Team

Uphill MTB Beskidy - Bystrzyca

  1. Krzysztof Grudzień – Mokate Loyd
  2. Roman Krocek – Crossbike.cz
  3. Patryk Mitręga

  1. Karolina Mikołajewska – Mikesz Team
  2. Anna Kaczmarzyk
  3. Magdalena Fabjanowicz – 7R Logistic Politechnika Gdańska

Uphill MTB Beskidy - Wędrynia

  1. Krzysztof Grudzień – Mokate Loyd
  2. Roman Krocek – Crossbike.cz
  3. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

  1. Karolina Mikołajewska – Mikesz Team
  2. Jidka Kramolisova – Sintesi Prima Donna
  3. Magdalena Fabjanowicz – 7R Logistic Politechnika Gdańska

COMMENTS

DISQUS: 0