Wyniki – 23-24 lipca 2017

Wyniki – 23-24 lipca 2017

Wyniki – 2-3 lipca 2016
Łukasz Klimaszewski (Mitutoyo AZS Wratislavia) – Bike Maraton, Bielawa
Bike Maraton Bielawa – “Mocne wakacyjne ściganie.”

Chris Froome dzięki tytanicznej pracy został triumfatorem Wielkiej Pętli, ale to wyniki sobotniej czasówki przejdą do historii, gdzie Maciej Bodnar oraz Michał Kwiatkowski zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Mijający weekend to także kolejna, dużo większa seria krajowych czempionatów w cross country. Poniżej lista tych najważniejszych:

  • Austria – Daniel Federspiel / Elisabeth Osl
  • Belgia – Jens Schuermans / Githa Michiels
  • Brazylia – Henrique Cocuzzi / Raiza Goulao
  • Czechy – Jaroslav Kulhavy / Katerina Nash
  • Hiszpania – David Serrano / Rocio Ferrera
  • Kanada – Peter Disera / Emily Batty
  • Niemcy – Manuel Fumic / Sabine Spitz
  • Portugalia – David Rosa / Joana Monteiro
  • Słowacja – Frantisek Lami / Janka Stevkova
  • USA – Howard Grotts / Kate Courtney
  • Wielka Brytania – Grant Ferguson / Annie Last
  • Włochy – Gerhard Kerschbaumer / Serena Calvetti

Nie wymieniony tu został Norbert Nowik, bo na podium nie stanął. Ale jako pierwszoroczny orlik w Mistrzostwach Hiszpanii zajął 6 (!!!) miejsce. Niestety m.in. z powodu braku zainteresowania władz PZKol od tego roku ma hiszpańskie obywatelstwo… A jeszcze w Novym Meste na Moravie jechał w biało-czerwonym stroju…


POLSKA

Bike Maraton - Bielawa

Giga


  1. Piotr Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Mariusz Michałek – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Michal Kanera – Ghost Team
  4. Krzysztof Łukasik – Mitutoyo AZS Wratislavia
  5. Bartosz Janowski – Romet Factory Team

  1. Karolina Sowa – 72D Windposrt Powered by Oshee
  2. Aneta Imielska – MTB Votum Team Wrocław
  3. Katarzyna Galewicz

Mega


  1. Filip Helta – SGR Specialized
  2. Tomasz Dygacz – Taurus30 Cycling Team
  3. Maciej Pitach – Dar Bud Team

  1. Joanna Ignasiak – Mitsubishi Materials MTB Team
  2. Nadiia Kolmiiets – Ghost Team Ukraine
  3. Anita Kaputa – KKW Superior Wałbrzych

Dare2b MTB Maraton - Zakliczyn

Full


  1. Michał Topór – Superior Zator
  2. Piotr Sajdak – Movimento UKS PG Wojnicz
  3. Krystian Nawój – Roweromania

Half


  1. Jakub Cierniak – JC-TB Wiedeń
  2. Krzysztof Gajda – Jedlicze Team
  3. Tomasz Skalak – Tarnów

  1. Magdalena Golonka – KSPO brakeparts.pl
  2. Anna Prokop – TTC MPEC Tarnów
  3. Joanna Nawój – Roweromania

Wakacyjne Zdrowerowe - Rochna

Giga


  1. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team
  2. Jarosław Ziółkowski – iFON Kolarz Klub
  3. Mariusz Hajzler – 3MTB Immergas

Mega


  1. Daniel Pepla – Trezado BikeTires.pl
  2. Kamil Nogalski – Klub Kolarski Łowicz
  3. Piotr Gajewski – Cyklomaniacy

  1. Małgorzata Lutecka – iFON Kolarz Klub
  2. Anna Ostrowska – Niezrzeszona
  3. Katarzyna Krzeszewska – Płock

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Warszawa

  1. Łukasz Helizanowicz – KCP Elzat Bieniasz Bike Tarnów
  2. Wiktor Wiśniewski – UKS Dream Bike Bielawa
  3. Miłosz Ośko – Warszawski Klub Kolarski

  1. Matylda Szczecińska – Warszawski Klub Kolarski
  2. Gabriela Hudyka – UKS Grupa Kolarska Four Bike
  3. Brygida Piersiak – KLKS Azlaia Brzóza Królewska

LOTTO Poland Bike Marathon - Kozienice

  1. Kamil Kuszmider – TRW MTB Racing
  2. Adrian Kuczyński – Absolute Bikes Redingo Team
  3. Paweł Trzciński – TRW MTB Racing

  1. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  2. Barbara Kleczaj – Go Sport AK Sped Team
  3. Aleksandra Wójcik – WGR Team

Solid MTB Maraton - Wilkowice

Giga


  1. Wojciech Mizuro – Real 64sto
  2. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  3. Paweł Wasiński – Strefasportu.pl MW Invest

Mega


  1. Mateusz Lewandowski – Niezrzeszony
  2. Mateusz Mróz – Convert MrozRowery Team
  3. Mariusz Chyła – Real 64sto

  1. Małgorzata Witek – Strefasportu.pl MW Invest
  2. Marta Rozwalka – Strefasportu.pl MW Invest
  3. Lidia Bzdenga Antoniewicz – AF Mosina Team

Uphill MTB Beskidy - Bystrzyca

  1. Krzysztof Grudzień – Mokate Loyd
  2. Roman Krocek – Crossbike.cz
  3. Patryk Mitręga

  1. Karolina Mikołajewska – Mikesz Team
  2. Anna Kaczmarzyk
  3. Magdalena Fabjanowicz – 7R Logistic Politechnika Gdańska

Uphill MTB Beskidy - Wędrynia

  1. Krzysztof Grudzień – Mokate Loyd
  2. Roman Krocek – Crossbike.cz
  3. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

  1. Karolina Mikołajewska – Mikesz Team
  2. Jidka Kramolisova – Sintesi Prima Donna
  3. Magdalena Fabjanowicz – 7R Logistic Politechnika Gdańska

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0