Przemysław Gierczak (Hurom Sławno Kellys) – Mistrzostwa Polski XCO, Warszawa

HomeKomentarze

Przemysław Gierczak (Hurom Sławno Kellys) – Mistrzostwa Polski XCO, Warszawa

Czy mogliśmy zrobić więcej? Zdecydowanie nie! To na co zapracowaliśmy długimi miesiącami przygotowań wykorzystaliśmy w 100%. Czasem brakowało troszkę szczęścia ale na to też trzeba „zapracować” Wynik w sztafecie zrobiliśmy bardzo dobry bo w zasadzie nie pojechaliśmy gorzej niż przed rokiem gdy sięgaliśmy po złoto. Wszystkie drużyny, które nas pokonały wzmocniły swoje składy, my nigdy tego nie będziemy robić bo nasz drużyna to nasza rodzina. Wspólnie pracujemy na wynik i chcemy na mecie oceniać siebie nie innych. Indywidualnie poszło nam rewelacyjnie. Aga ma medal (trzeci w tym roku!) i jedzie na Mistrzostwa Europy do Włoch. Marcin i Tomek zrobili kapitalną robotę w pierwszym sezonie w U23. Marta się ściga i to jest mega sprawa bo jeszcze kilka miesięcy temu nie było to możliwe. Arek będzie walczył na finale OOM i jeśli szczęście dopisze powinien być w czołówce. Młodsza część ekipy robi niesamowite postępy! Julia Zięba i Michał Sapieja sięgneli po brąz w sztafetach mieszanych.

Na koniec nie może zabraknąć podziękowań a kierujemy je przede wszystkim do naszych kibiców, którzy zawsze nas wspierają bez względu na to czy jesteśmy na szczycie czy mamy gorsze chwile.
Ogromne słowa uznania dla naszych partnerów, którzy nam zaufali i sprawili, że mamy siłę ciężko pracować każdego dnia!
Są z nami: Hurom PolskaMagdalena Pec i Marcin Pec, Kellys Bicycles, Gmina Sławno, CST Poland, Force Components Polska i BikeWorkx, Optimum – BORN, Polar, Banless, Shimano Polska, Quest.

Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie choć w małej części wynagradza Wam udzielone nam wsparcie. Dziękujemy również wszystkim zawodnikom i zawodniczkom z innych ekip oraz ich trenerom za to, że wspólnie możemy napędzać się do działania!

COMMENTS

DISQUS: 0