Zła passa zawodników CST MTB Team przełamana

HomeINFORMACJE PRASOWE

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Powyższe starty trzeba traktować jako solidny trening, ale zawsze wynik idzie w świat, zatem nikt nie zamierzał odpuszczać. „Trening” Darka i Karola udał się w pełni, bowiem nasi zawodnicy zajęli dwa miejsca na podium. Zwyciężył Darek, a trzecie miejsce przypadło Karolowi. Natomiast Michał dojechał w Psarach w pierwszej grupie, zajmując ostatecznie 32. miejsce w kategorii open i 21. w kategorii M30.

Dobre i bardzo dobre lokaty zajęli również zawodnicy zespołu Hurom Sławno Kellys Team, którzy startowali w Pucharze Czech MTB UCI C1 w Bedrichovie. Trzeba dodać, że od pewnego czasu drużyna aktualnych drużynowych mistrzów Polski w kolarstwie górskim trenuje i startuje wyłącznie na oponach CST. Ze względu na wysoką kategorię, wyścig w Bedrichovie był mocno obsadzony. Pomimo tego, niesamowita Agnieszka Szpocińska wygrała rywalizację juniorek, a pozostali członkowie grupy zanotowali w swoich kategoriach następujące wyniki: Marcin Budziński był 13., Tomasz Budziński 14., Arkadiusz Wach 16. Z drużyną do Czech nie pojechała Marta Turoboś, która intensywnie przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej. Po mocnym weekendowym przetarciu w drugą część sezonu wchodzimy pełni optymizmu.

Więcej na:

Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.