Konkurs „Giro z Meridą” – prześlij zdjęcie i wygraj

HomeINFORMACJE PRASOWE

Konkurs „Giro z Meridą” – prześlij zdjęcie i wygraj

Trwa 100. edycja Giro d’Italia, przez wielu uznawanego za najpiękniejszy i najtrudniejszy wyścig kolarski świata. Zapowiadany jako starcie obrońcy tytułu Vincenzo Nibalego z Nairo Quintaną i innymi wielkimi zawodnikami, z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Jeśli i Ty żyjesz w maju różowym wyścigiem, weź udział w konkursie „Giro z Meridą” i wygraj cenne nagrody.

Co zrobić, żeby wygrać?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zamieścić na Instagramie zdjęcie nawiązujące do Giro d’Italia i oznaczyć je hashtagiem #girozmeridą. Zdjęcie może przedstawiać przejażdżkę na rowerze czy kibicowanie kolarzom startującym w Giro, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Na zdjęciu obowiązkowo powinien się znaleźć różowy element. To właśnie ten kolor jest jednym z symboli wyścigu, tej barwy jest m.in. „Maglia Rosa” – wymarzona koszulka lidera Giro. Konkurs, podobnie jak wyścig, potrwa do 28 maja. Po jego zakończeniu jury wybierze trzech zwycięzców konkursu oraz siedmiu wyróżnionych. Szczegółowy regulamin konkursu jest do pobrania na www.rowerymerida.pl.

Jest o co walczyć. Nagrodami dla zwycięzców konkursu są:
– książka „Giro d’Italia. Historia Najpiękniejszego kolarskiego wyścigu świata” autorstwa Colina O’Briena,
– kubek „Cup of Stelvio” nawiązujący do legendarnej przełęczy Stelvio, która znalazła się na trasie 100. edycji Giro d’Italia,
– roczna prenumerata magazynu „bikeBoard”,
– pakiet upominków magazynu „Szosa”, w którym znajdzie się m.in. plakat kolarski „Szosy” z limitowanej serii, formatu A3,
– pompka rowerowa Merida Alu Pipe Light (maks. ciśnienie 8 atmosfer),
– komplet lampek pozycyjnych Merida,
– chusta Buff z logo Maxxis.

Nagrodami dla wyróżnionych są:
– torba trójkątna Merida Smart T-Bag II,
– opaski odblaskowe Merida.

Powyższy konkurs nie jest organizowany przez portal mtb-xc.pl – jest to informacja prasowa organizatora, firmy Merida Polska.

COMMENTS

DISQUS: 0