Wyniki – 1-3 maja 2017

Wyniki – 1-3 maja 2017

Plan na weekend 25/2018
Plan na weekend 49/2017
Puchar Mazowsza MTB XC #2 – Kazoora [PR]
Tylko 2-3 takie dni w roku… [2017]
W 2017 Mistrzostwa Polski XCO XCR oraz Finał OOM MTB w Warszawie

Wyniki z weekendu, wyniki z majówki, a za rok to chyba będą wyniki z dwuweekendu ;) W każdym razie poza ramowym weekendem mieliśmy pięć wyścigów – jedne “z okazji” Święta Pracy, a drugi z okazji Święta Konstytucji 3 maja. No to lecimy…

Solid MTB Maraton - Śrem

Giga


  1. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  2. Przemysław Rozwalka – Strefasportu.pl MW Invest
  3. Wojciech Mizuro – Real 64sto

Mega


  1. Krzysztof Orlik – Agrochest Team
  2. Sylwester Swat – SWAT Team
  3. Piotr Marciniak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

  1. Marta Gogolewska – Merx Team Wągrowiec
  2. Martyna Paszkowska – Superior Bike Team
  3. Marta Rozwalka – Strefasportu.pl MW Invest

Maratony Kresowe - Wasilków

  1. Sarunas Pacevicius – Sprint SBR Bank
  2. Patryk Muśko – Muśko Team
  3. Paulius Natelevicius – Litwa

VI Łańcucki Maraton MTB - Łańcut

Maxi


  1. Mateusz Bieleń – Hellmost – Twój trening, moja pasja
  2. Michał Matłosz – SST Lubcza
  3. Bartosz Drozd – RAS Superior sowasport.pl

Midi


  1. Tomasz Niedźwiedzki – Tata na Biku
  2. Michał Cichoń – MTB MOSiR Dukla
  3. Adam Gawlik – PTC Przemyśl

  1. Anna Długosz
  2. Joanna Dychtoń
  3. Agata Motyl Adamczyk – Zdezorientowani MTBO Team

Puchar Mazowsza MTB XC - Warszawa

Elita


  1. Krzysztof Łukasik – Mitutoyo AZS Wratislavia
  2. Tomasz SZala – Airbike Armexim Development
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

 

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Barbara Borowiecka – Klub Osób Niewidomych Omega
  3. Marta Turoboś – Hurom LKK LUKS Sławno Kellys

U23


  1. Karol Ostaszewski – Warszawski Klub Kolarski
  2. Tomasz Budziński – Hurom LKK LUKS Sławno Kellys
  3. Mateusz Maszkiewicz – Warszawski Klub Kolarski

Junior


 

  1. Jakub Niewiarowski – UKS Wygoda Białystok
  2. Igor Żołek – Warszawski Klub Kolarski
  3. Bartosz Kurzydło – ZKS Stal Rzeszów

Masters I


 

  1. Adrian Jusiński – TRW MTB Racing
  2. Michał Kostrzewa PRB Kombud
  3. Łukasz Giziński – TRW MTB Racing

Masters II


  1. Daniel Pepla – Trezado BikeTires.pl
  2. Janusz Łodej – ZKS Stal Rzeszów
  3. Mariusz Hajzler – Jastrzębie Łaskie

Masters III


  1. Sławomir Wysocki – Patnet Team
  2. Piotr Dziedzic – Raz na wozie Brzeziny MTB Team
  3. Krzysztof Łabnowski – Go Sport AK Sped Team

Podkarpacka Liga Rowerowa - Ustrzyki Dolne

Elita


  1. Sławomir Dziwisz – Fil Bike Rzeszów
  2. Paweł Dołżycki – Żbik Komańcza
  3. Bartosz Patlewicz – MTB MOSiR Dukla

Junior


  1. Michał Niezgoda – MTB MOSiR Dukla
  2. Piotr Gryzło – JSC Jasło
  3. Hubert Dudzik – MTB MOSiR Dukla

Masters I


  1. Sławomir Skóra – Jedlicze Team
  2. Krystian Nawój – Roweromania Sanok
  3. Artur Gorczyca – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

Masters II


  1. Jacek Szczurek – MTB MOSiR Dukla
  2. Sebastian Półchłopek – Jedlicze Team
  3. Marcin Musiałowski  – Eska Team Ustrzyki Górne

COMMENTS

DISQUS: 0