Wyniki – 29-30 kwietnia 2017

Wyniki – 29-30 kwietnia 2017

Na koniec wakacji Kellys Cyklokarpaty zapraszają do Myślenic
Plan na weekend 23/2016
Wyniki 27-28 maja 2017
Plan na weekend 39/2017
Sławomir Dziwisz – Kellys Cyklokarpaty, Rzyki

Weekend przyniósł nam dobre wieści znad Gardy, gdzie odbył się Ziener Bike Riva Festival, a zawodnicy VWSU MTB Team dwukrotnie stanęli na podium w tym Michał Ficek na najwyższym. Z kolei na szosie w prologu Karpackiego Wyścig Kurierów triumfował Piotr Konwa. Z punktu widzenia cross country trzeba podkreślić świetny wynik Bartka Wawak w niemieckim Hebauch, gdzie w wyścigu UCI HC zajął doskonałe 7 miejsce, tuż zaraz za takimi nazwiskami jak Julien Absalon czy Florian Vogel. Maja Włoszczowska nie startowała, ale nie ma te złego – Jolanda Neff godnie reprezentowała Kross Racing Team zajmując 4 miejsce.


ŚWIAT

KMC Bundesliga MTB - Heubach, Niemcy (UCI HC)

  1. Mathias Fluckiger – Radon Factory XC Team
  2. Jordan Sarrou – BH SR Suntour KMC
  3. Florian Vogel – Focus XC Team
  • Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) – miejsce 7
  • Fabian Giger (Kross Racing Team) – miejsce 10
  • Anton Sintsov (JBG-2 Professional MTB Team) – miejsce 13

  1. Sabine Spitz – WIAWIS Bikes Pro Team
  2. Yana Bolomoina – CST Sandd American Eagle MTB Racing Team
  3. Annika Langvad – Specialized Racing
  • Jolanda Neff (Kross Racing Team) – miejsce 4
  • Paula Gorycka (Struby BiXS) – miejsce 20
  • Patrycja Piotrowska (KKW Superior Wałbrzych) – miejsce 31

NapoCup UCI - Cluj Napoka, Rumunia (UCI C2)

  1. Martin Haring
  2. Tom Bell
  3. Piotr Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  • Mariusz Kozak (JBG-2 Professional MTB Team) – miejsce 9
  • Patryk Piasecki (JBG-2 Professional MTB Team) – miejsce 10
  • Karol Rożek (JBG-2 Professional MTB Team) – miejsce 14
  • Mariusz Michałek (JBG-2 Professional MTB Team) – miejsce 15

Ziener Bike Festival - Riva del Garda, Włochy

Extrema License


  1. Herman Pernsteiner – Team Centrurion Vaude
  2. Urs Huber – Team Bulls
  3. Alban Lakata – Topeak Ergon Racing Team
  • Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – miejsce 43 / +45:25
  • Jonasz Stelmaszyk (Renault Team) – miejsce 93 / +1:44
  • Maciej Zabłocki (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – miejsce 97 / +1:53
  • Jan Zozuliński (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – miejsce 101 / +2:04

  1. Hielke Elferink – Craft Rocky Mountain
  2. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Katrin Schwing – Kathrin Schwing Trek Team

Extrema


  1. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Christoph Kock – Team Penhab
  3. Marco Baccini – Bike Passion Faentina
  • Piotr Berdzik  (IMmotion Specialized Skoda GAL ICM) – miejsce 11 / +34:19

Grande Man


  1. Manuel Wissenbacher – Craft Rocky Mountain Factory
  2. Tom Ettlich – Kreidler Werksteam
  3. Mateusz Zoń – Trek – Velonews.pl

Grande Master


  1. Daniela Hartman – Bike Club Prattigau
  2. Bettina Dietzen – r3-bike.com MTB Crew
  3. Katarzyna Czepiel-Rak – Jasło


POLSKA

Cisowianka Mazovia MTB Marathon - Łódź

Giga


  1. Damian Perkowski – PT Mazury Team Ełk
  2. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  3. Michał Wyżlic – Komobike Scott

  1. Joanna Gumienniak – MayerSport BokserskAutoserwis
  2. Zofia Sołtys – Velmar Merida CST Blachy Pruszyński
  3. Joanna Sobczuk – Klinika Rowerów

Mega


  1. Łukasz Pawlak – Cyklomaniacy
  2. Michał Lewandowicz – vinci-wheels.com
  3. Daniel Packi – VIP Trans Team

  1. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  2. Izabela Macutkiewicz – APS Polska Cozmobike
  3. Magdalena Kuszmider – iFON Kolarz Klub

DT4YOU MTB Maraton - Oborniki

  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Bartłomiej Oleszczuk – Rybczyński Bike Remmers TP-Link
  3. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy

  1. Paulina Bielińska – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link
  2. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric

Kellys Cyklokarpaty - Przemyśl

Giga


  1. Andrzej Jarosz – 72D Windsport Powered by Oshee
  2. Mateusz Rejch – SST Lubcza
  3. Tomasz Bal – Luboń Skomielna Biała Head Team

  1. Malwina Sokalska – ZRYW Byszkowiczki – PTC Przemyśl

Mega


  1. Marcin Rydel – ZRYW Buszkowiczki – PTC Przemyśl
  2. Sławomir Dziwisz – Fil Bike Rzeszów
  3. Tomasz Niedźwiecki

  1. Nadia Kolomiiets – Ghost Team Ukraine
  2. Katarzyna Galewicz
  3. Katya Bandrivska – Bicycle Sport Touristic

Mazury MTB - Eliminator XCE - Mrągowo

  1. Edward Tomaszewski – Quest
  2. Daniel Pepla – Renault Team
  3. Radek Zysk
  4. Tomasz Pietrzycki – Pie3cyki Team

Lubsko Challenge Cross Duathlon - Lubsko

  1. Krzysztof Pawelec – PSP Żagań
  2. Marcin Wołoszyn – ZG Polkowice Sieroszowice
  3. Dariusz Socha – KGHM Zakłady Górnicze Polkowice Sieroszowice

Kaczmarek Electric MTB - Żerków

  1. Marek Konwa – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Krzysztof Krzywy – Nexus Team

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Real 64sto

Mega


  1. Marcin Wider – Sogest
  2. Michał Kowalczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Piotr Krawczyk – Real 64sto

  1. Marta Rozwalka – Strefasportu.pl MW Invest
  2. Magdalena Musielak – Strefasportu.pl MW Invest
  3. Małgorzata Gogolewska – Gogol MTB Team

LOTTO Poland Bike Marathon - Legionowo

  1. Adrian Jusiński – TRW MTB Racing
  2. Artur Mioduszewski – Progresstraining.pl
  3. Bartosz Grędziński – Kross Staff Team

  1. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  2. Barbara Kleczaj – Go Sport AK Sped Team
  3. Izabela Żeszczyńska – Dirty40

Mazury MTB - Bike Park Poręby XCO - Mrągowo

PRO


  1. Edward Tomaszewski – Quest Team
  2. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

Expert


  1. Radek Zysk – Grupetto Mrągowo
  2. Rafał Wróblewski – Monteria Team CWTSZ
  3. Daniel Pepla – Renault Team

  1. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki
  2. Klaudia Ostrowska – MTB Suwałki
  3. Izabela Podpirko – AGIZ Team

Amator


  1. Paweł Radwanowicz – MTB Ostróda Team
  2. Vladislav Prokhorov
  3. Jarosław Wołosiuk – Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Włocławski Maraton MTB Skoda Challenge - Włocławek

  1. Michał Przybytek – EDF Trek Gdynia
  2. Michał Wyżlic – Komobike Scott
  3. Michał Różański – Trigar MTB Team

  1. Hanna Bielińska – Bydgoszcz
  2. Magdalena Maćkowiak – Luxtorpedy

 

COMMENTS

DISQUS: 0