Mateusz Mucha (72D Windsport powered by Oshee) – Bike Maraton, Zdzieszowice

Mateusz Mucha (72D Windsport powered by Oshee) – Bike Maraton, Zdzieszowice

REKLAMA
Filip Atłas (72D Windsport powered by OSHEE) – Metrobikes.pl MTB Cross Maraton, Miedziana Góra
Anna Sadowska (72D Windpsport Powered by OSHEE) – Bike Maraton, Świeradów Zdrój
Anna Sadowska (72D Windsport powered by Oshee) – Bike Maraton, Miękinia
Anna Sadowska (72D Windsport powered by OSHEE) – Bike Maraton, Wałbrzych
72 OSHEE WINDSPORT TEAM jedzie po zwycięstwo!

Bike Maraton w Zdzieszowicach był moim pierwszym startem w maratonie MTB w tym sezonie ponieważ moim głównym celem na ten sezon jest ściganie się na szosie. Ponieważ ten weekend był wolny w moim kalendarzu to postanowiłem wystartować i trochę się pościgać w terenie. Wyścig zapowiadał się dość ciężki, ponieważ na trasie miał zalegać śnieg i dużo błota. Na szczęście na chwilę przed startem wyszło słońce i praktycznie cały wyścig jechaliśmy w słońcu, a warunki na trasie były co najmniej dobre.

Od startu jechałem w pierwszej grupie, do momentu wjazdu do lasu i dojazdu do pierwszego podjazdu który był moim zdaniem najbardziej błotnisty. Z  tego też powodu kilku zawodników przede mną się wypięło i dalszą cześć wyścigu jechałem w drugiej grupie. Na kilka kilometrów do mety zostało nas trzech i wiadomo było że finisz rozegramy pomiędzy sobą. Mocne tempo zaczęło się 3 km przed metą i wiedziałem, że na ostatni wąski leśny odcinek muszę wjechać pierwszy żeby mieć szanse na wygraną. Udało się.

Dopiero na mecie dowiedziałem się, że przed nami przyjechał jeszcze jeden zawodnik który wcześniej nam uciekł. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z 2 miejsca Open i start zaliczam do udanych.

COMMENTS

DISQUS: 0