Paweł Kowalkowski (Centrum Rowerowe Olsztyn) – Mazury MTB, Giżycko

HomeKomentarze

Paweł Kowalkowski (Centrum Rowerowe Olsztyn) – Mazury MTB, Giżycko

Na kolejny start wybrałem Mazury Mtb – zaproszenie od organizatora, zapewniony nocleg od sponsora imprezy, konferencja prasowa dzień przed, nagrody finansowe. Nic dodać, nic ująć.

Trasa: Tak przydał się full – Arek Cała zrobił świetną robotę wyciskając z pobliskiego terenu co się da! Z mojej strony wyścig wygrany. Atakując na ostatniej rundzie uzyskałem kilka – kilkanaście sekund przewagi, którą udało dowieźć się do mety. Na metę wpadłem przed Krzysztofem Krzywym i Andrzejem Kaiserem.

Cykl Mazury MTB zasługuje na mega pochwałę – czuć tutaj, że impreza robiona jest dla zawodników a nie na odwrót. Zarówno dla tych najmocniejszych, ambitnych amatorów, zwykłych amatorów oraz rodzin z dziećmi.

Powoli szykuję nogę na poważniejsze ściganie – pierwszą edycję Pucharu Polski XCM w Polanicy Zdrój. Kolejny start Lang Team Warszawa lub Syngenta Koronowo Challenge. Musze zastanowić się po jakiej trasie chcę się ścigać. Wiadomo zawodnicy tworzą poziom sportowy, ale średnia 40 km/h rowerze górskim to dla mnie abstrakcja.

COMMENTS

DISQUS: 0