Już w najbliższą sobotę pierwsza runda Pucharu Strefy MTB Sudety w Bardzie

HomeINFORMACJE PRASOWE

Już w najbliższą sobotę pierwsza runda Pucharu Strefy MTB Sudety w Bardzie

W Wielką Sobotę czeka nas również wielkie rowerowe święto, czyli pierwsza z tegorocznych rund Pucharu Strefy MTB Sudety, która odbędzie się na malowniczych trasach w okolicach Barda. Na liście startowej zapisanych jest już blisko 300 zawodników, zawodowców i amatorów, którzy będę rywalizować na jednym z dwóch wariantów trasy: mini (21 km) lub mega (40 km). Zapisy jednak nadal trwają, dlatego jeżeli też chciałbyś spróbować swoich sił i poczuć wyjątkową atmosferę towarzyszącą rywalizacji MTB, zapisz się tutaj.

Warto dodać, że na uczestników we wszystkich kategoriach czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe m.in. rower w limitowanej edycji ,,Stalowa Łyda”, który zostanie rozlosowany pośród tych zawodników, którzy podejmą się startu we wszystkich 8 rundach tegorocznego cyklu.

Wyścigi o Puchar Strefy to od kilku lat prężnie rozwijająca się marka, która w świetny sposób promuje region Gór Sowich i Suchych poprzez aktywne spędzanie czasu na rowerze. Wydarzenia towarzyszące startom gwarantują dobrą zabawę i zastrzyk pozytywnej energii zarówno dla zawodników jak i kibiców. Zapraszamy już w najbliższą sobotę 15.04.2017. do Barda na start pod Hotelem Bardo od godziny 11.00.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Strefy MTB Sudety oraz wydarzeniu na FB.

COMMENTS

DISQUS: 0