Prezentacja Taurus30 Cycling Team

Prezentacja Taurus30 Cycling Team

Zawodnicy CST 7R MTB Team na progu sezonu
Bartosz Janowski (Romet Factory Team) – Kamptal Klassik Trophy, Langenlois
Mateusz Nieboras (JBG-2 MTB Professional Team) – UCI Junior Series, Bad Sackingen, Niemcy
Zawodnicy VWSU MTB Team komentują wyścig Kamenjak Rocky Trails
Zawodnicy VWSU MTB Team komentują start na wyścigu Kamptal Klassik Trophy

Oficjalny skład nowego zespołu #Taurus30 Cycling Team. Zespół będzie się ścigał na polskich i zagranicznych maratonach MTB oraz w wyścigach szosowych. Team w tym roku wieńczy 30-lecie powstania firmy TAURUS z Mikołowa. Skład grupy: Tomasz Dygacz, Marcin Paprocki, Krzysztof Grudzień, Marcin Cholewa, Remigiusz Ciupek, Mateusz Dziadek, Patryk Mitręga, Artur Olszak, Tomasz Wojtaszewski. Grupę kolarską #Taurus30 Cycling Team będzie można zobaczyć przede wszystkim na maratonach takich jak: BIKE ATELIER MTB, Bike Maraton oraz Kellys Cyklokarpaty. Jest również zaplanowany udział w etapówce Beskidy MTB Trophy oraz kilka zagranicznych imprez, m.in. Ostrava – Porubajk, Lipník – AUTHOR ŠELA MARATHON oraz Salzkammergut MTB Trophy w Asturii.

Zawodnicy będą startować na rowerach marki KREIDLER. Rowery, które są na ich wyposażeniu to sprawdzone „wyścigówki” dostosowane oczywiście do ich oraz warunków odpowiadających na danej trasie, więc mogą się troszkę różnić o fabrycznego egzemplarza. Modele:

  • Kreidler Stud 29″ Carbon Team Edition Shimano XTR
  • Kreidler Stud 29″ Carbon Team Replika Shimano XT

Są to bardzo udane i sprawdzone egzemplarze. Przejechały nie jedną ekstremalną trasę i potwierdziły swoją niezawodność pozwalając kończyć zawodnikom wyścig na wysokich pozycjach.

Fot. Katarzyna Serafin

COMMENTS

DISQUS: 0