LKK LUKS Sławno w nowy sezon z nowymi sponsorami

HomeINFORMACJE PRASOWE

LKK LUKS Sławno w nowy sezon z nowymi sponsorami

Grupa najzdolniejszych zawodników LKK LUKS Sławno będzie wspierana przez Hurom Polska – oficjalnego dystrybutora marki Hurom, światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek do owoców oraz Kellys – słowackiego producenta rowerów oraz odzieży i akcesoriów. Niezmiennie bazą drużyny będzie Sławno, gdzie miejscowy samorząd stwarza zawodnikom doskonałe warunki do rozwoju już od najmłodszych lat. Gmina Sławno na czele z wójtem Tadeuszem Wojciechowskim od wielu lat aktywnie wspiera kolarstwo, a wszyscy zawodnicy Hurom LKK LUKS Sławno Kellys są jej mieszkańcami.

W składzie drużyny, która ma brać w udział zarówno w polskich jak i europejskich imprezach z kalendarza UCI znaleźli się aktualni Mistrzowie Polski: Marta Turoboś, Agnieszka Szpocińska, Marcin Budziński, Tomasz Budziński oraz Arkadiusz Wach. Warto podkreślić, że wszyscy są wychowankami klubu ze Sławna. O dotychczasowych osiągnięciach podopiecznych trenera Przemysława Gierczaka można by długo pisać ale liczymy, że największe sukcesy dopiero przed nimi. Zawodnicy ścigać się będą na topowych rowerach XC marki Kellys – modelu STAGE wyposażonym między innymi w niezwykle lekką ramę z włókna węglowego oraz elektroniczne przerzutki Shimano XTR Di2. Pełną paletę ogumienia dostarczy marka CST, która od dłuższego czasu wspiera Martę Turoboś, a teraz wyposażać będzie w niezawodne opony wszystkich zawodników teamu. W kaski i okulary marki Force drużynę zaopatrzy Asperia Group podobnie jak w najwyższej klasy smary i kosmetyki rowerowe Bikeworkx.

O niezawodne hamowanie i zmianę biegów zadba Shimano, a za odpowiednie nawodnienie zawodników i dostawy energii odpowiedzialny będzie Born. Niezmiennie teamową odzież szyć będzie Quest, a nad bieżącą kontrolą obciążeń treningowych czuwać będą produkty firmy Polar. Płynne kręcenie zapewnią zębatki Banless a wyścigowe koła dla zawodników zbuduje Wojczal-Bike.

Przemysław Gierczak – trener Hurom LKK LUKS Sławno Kellys:

Naszym priorytetem będzie dalszy rozwój i pokazywanie się z jak najlepszej strony w rywalizacji na wysokim poziomie. Niezwykle ważne jest dla nas to, aby nasza ciężka praca nadal sprawiała nam radość i tym samym cieszyła również naszych kibiców. Liczymy na Wasze wsparcie i doping na dobre i na złe.

Więcej na temat Hurom LKK LUKS Sławno Kellys będziecie mogli się niebawem dowiedzieć z fanpage drużyny oraz profili zawonikow.

Foto: grzegorzwijata.pl

COMMENTS

DISQUS: 0