Poznajmy się – MAYERSPORT BokserskAutoserwis Bike Team

HomeDrużyny

Poznajmy się – MAYERSPORT BokserskAutoserwis Bike Team

Nasza drużyna podlega nieustającym zmianom, tym razem zmiana nazwy … Rowerek.eu … Bike Atelier …. A teraz MAYERSPORT BokserskAutoserwis Bike Team.

Nie mniej jednak to nadal grupa pasjonatów kolarstwa skupiona wokół sklepu rowerowego Mayersoprt (dbającego o stan ich rumaków) zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie.

Z kilku osób zbudowaliśmy mocny zintegrowany zespół ludzi pozornie różnych, których dzieli wszystko a łączy jedno – pasja do roweru. Spotykamy się na wspólnych treningach, imprezach a także prywatnie. A to wszystko z zamiłowania do sportu.

W tym roku naszym głównym celem będzie walka na w kolejnej już edycji maratonów organizowanych przez Cezarego Zamanę: Cisowianka Mazovia MTB Maraton. Do tego Mazovia 24H, szosowa odsłona Mazovii czyli Cisowianka Road Tour oraz Gwiazda Południa i Północy.

Zatem czekają nas długie godziny w samochodach i chyba stąd opieka BokserskAutoserwis, serwisu samochodowego, który dba o ich auta. Oczywiście będzie można nas spotkać także na innych imprezach kolarskich. Do zobaczenia!

COMMENTS

DISQUS: 0