Plan na weekend 10/2017

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 10/2017

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Wielkie odliczanie do startu sezonu trwa. Po zeszłym bardzo ładnym weekendzie głód roweru narasta, serwisy rowerowe zaczynają przeżywać pierwsze ataki klientów. Niestety zbliżający się weekend to raczej tylko dobra pogoda na rower i trzeba będzie wrócić do zestawu odzieży na chłodne dni. Albo jak kto woli – przesiąść się znowu na trenażer.

W kalendarzu imprez amatorskich na weekend tylko dwa wydarzenia – w Długosiodle finał „zimowego” cyklu Northtec MTB Zimą a w Bydgoszczy zyskujące na popularności duathlony – Cross Duathlon Bydgoszcz.Na ekranach raczej nie zobaczymy inaugurującego sezon Kross Racing Team, który w niedzielę wystartuje w Mediolanie na Internazionali d’Italia Series 2017 (UCI C1). W zasadzie tylko wyścigi Pucharu Świata oraz Mistrzostwa Świata mogą liczyć przynajmniej na transmisję w internecie. W weekend także awansujący do pierwszej ligi Puchar Katalonii w Banyoles, który wypracował kategorię HC. Będzie to ciekawa okazja do sprawdzenia jak między tymi dwoma wyścigami rozłoży się frekwencja.

Z kolei w telewizorze weekend przyniesie nam rozstrzygnięcia w wyścigach Paryż Nicea oraz Tirreno Adriatico. Do obejrzenia na Eurosport. Jeśli to za mało wrażeń, to na ProCyclingLive.com znajdziecie linki do transmisji z Ronde van Drenthe.


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0