Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Puchar Świata CX, Hoogerheide

Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Puchar Świata CX, Hoogerheide

Podsumowanie Goodman Sokół Zator – SPP CX, Koziegłowy
Plan na weekend 44/2018
Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Silvestrovský cyklokros, Stará Ves nad Ondřejnicí
Plan na weekend 4/2019
Bartosz Mikler: “Wielkie ukłony dla Michała Kucewicza”

Wygrywając Mistrzostwa Polski dostałam szansę startu w Mistrzostwach Świata i przy okazji przetarcia w ramach Pucharze Świata, który odbywał się tydzień przed zawodami w Luksemburgu. Miejsca wybitnego nie zajęłam, ale zobaczyłam jak wygląda prawdziwe kolarstwo przełajowe patrząc od środka. Tutaj w Holandii kolarz jest traktowany jak piłkarz w Polsce :)

Mając niewielką ilość punktów UCI zostałam ustawiona na końcu stawki, a przy blisko 80 zawodniczkach jest naprawdę bardzo ważne w którym rzędzie się stoi. Tak więc w sumie tak jak wystartowałam tak przyjechałam. Dużo nie zdziałałam…Trasa ciężka fizycznie jak na przełaje, sucha i – co mnie zdziwiło – bez przeszkód. Oczywiście nie liczę tych schodów do nieba.
Pojechałam co mogłam w danym dniu i na co pozwalała sytuacja na trasie. Zobaczyłam jak wygląda ściganie na zachodzie i tyle co mogę powiedzieć … że ten sport naprawdę mi się podoba! ?

Zbieram cenne doświadczenie, które wykorzystam a właściwie już wykorzystuję trenując innych. Póki co najlepsze jeszcze przede mną, bo za kilka dni Mistrzostwa Świata w Luksemburgu

COMMENTS

DISQUS: 0