Kalendarz Dare2b MTB Maraton 2017

HomeSportZapowiedzi

Kalendarz Dare2b MTB Maraton 2017


INFORMACJA PRASOWA


Skrzyszów – 21 maja 2017 – kolejny raz zapraszamy amatorów maratonów MTB na swoją wyjątkowo interwałową znaną i lubianą trasę. Ponownie trzy dystanse z których najdłuższy to aż 90 km ścigania i około 2000 metrów w pionie. Organizowany od trzech lat przez 2PM Group po ścieżkach na których trenują od lat. W tym roku po raz kolejny na każdym z dystansów drobne zmiany trasy a wszystko po to byś wjeżdżając na metę czół satysfakcję i zdziwienie że tak niepozornie wyglądająca miejscówka serwuje tak wiele niespodziewanego MTB.

Iwkowa – 25 czerwca 2017 – nowe miejsce na maratonowej scenie MTB. Mała wieś położona w sercu Pogórza Wiśnickiego, potrafi zadziwić krajobrazami i przewyższeniami. Stąd niedaleko jest w Beskid Wyspowy a szczyty takie jak Lackowa, Machulec czy pasmo Szpilówki zapadną Wam w pamięć. Doskonały dojazd z Krakowa, Nowego Sącza, tylko 25 km od autostrady A4.

Zakliczyn nad Dunajcem – 22 lipca 2017 – trasa z roku 2016 pełna niespodzianek. Znana z długich, stromych i wyczerpujących podjazdów o stopniu nachyleniu ponad 20 %. To piękne widoki, kamieniste zjazdy i Twoje tętno powyżej HR max. Ponownie docieramy na Jamną i dalej w kierunku Bukowca, Żebraczki, eksplorujemy nieznane zakątki Pogórza, wciąż jeszcze odludne leśne ostępy i głębokie doliny.

Piwniczna Zdrój – 27 sierpnia 2017 – DARE2b MTB Maraton 2017 zakończymy w Piwnicznej Zdroju, sercu Beskidu Sądeckiego. Tu nie może być łatwo. Całkowicie przeprojektowana trasa, nowe miejsce startu, a co najważniejsze w sportowej rywalizacji odwiedzimy Słowację, tam gdzie jeszcze nikt się nie ścigał. Lubovnianska Vrchovina czyli crème de la crème MTB, tylko podczas DARE2b MTB Maraton 2017. Miejsce startu „Ski Hotel Sucha Dolina”.COMMENTS

DISQUS: 0