Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Puchar Polski, CX Katowice

HomeKomentarzeVWSU MTB Team

Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Puchar Polski, CX Katowice

Zawodnicy VWSU na podium w kraju i za granicą
“Trening bez celu” czyli jak wytrzymać w sportowej próżni
Ruszyły przełaje: Dobry start Volkswagena na Słowacji
Podwójne zwycięstwo zawodników Volkswagena w Kurowie
Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Mistrzostwa Polski CX, Sławno

Jeżeli będą takie imprezy jak w Katowicach to wiem i jestem przekonany, że kolarstwo przełajowe się odbuduje. Tak sobie to wyobrażam. Trasa jest wyśmienita (układana i budowana przez Michała Kucewicza i Marka Konwę), organizacja – bardzo dobra z całą oprawą i nie mówię już o bufecie po zakończonym ściganiu.

Na starcie w kategorii elita razem z juniorami stało nas ponad 70 zawodników. Z racji, że nie miałem punktów rozstawiony zostałem w ostatnim rzędzie, ale nie przeszkadzało mi to. Byłem nastawiony bojowo. Ruszyliśmy i od samego początku powoli się przebijałem, choć wszyscy walczyli na wąskich i śliskich ścieżkach bardzo ambitnie. Naprawdę bardzo trudno było zdobywać przewagę w tych warunkach. W walce pomagali nam świetni kibice, którzy bardzo dopingowali i pomagali w walce (czułem się jak na małym Pucharze Świata). Udało mi się ukończyć wyścig na 14. miejscu w elicie, z czego jestem zadowolony, gdyż pozycja startowa nie była zbyt dobra.

Nasi liderzy teamowi zrobili co trzeba: Kasia Solus – Miśkowicz 2. miejsce, Marek Konwa, Marcel Bogusławski i Michał Ficek wygrywają swoje wyścigi!

Jeszcze raz gratulacje Michałowi Kucewiczowi. Daje dobry przykład tego jak zorganizować idealną imprezę kolarską.

COMMENTS

DISQUS: 0