Katarzyna Solus – Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Puchar Polski, CX Katowice

HomeKomentarzeVWSU MTB Team

Katarzyna Solus – Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Puchar Polski, CX Katowice

Charakter katowickiego wyścigu nie był tak dramatyczny jak tydzień temu w Czechach! Co prawda trasa była bardzo śliska, wymagająca i oblodzona, ale na szczęście cały nasz klub – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team – wyszedł z tej bitwy zwycięsko.  W sumie zajęliśmy trzy 1. miejsca, jedno 2., a trener, przebijając się z końca stawki, ukończył wyścig na bardzo dobrym 14. miejscu. Organizacja stała na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod względem trasy jak i dekoracji w sali konferencyjnej. Mała rzecz a cieszy – pierwszy raz nie zmarzłam na wyścigu przełajowym! Muszę pochwalić Michała Kucewicza i Sport Pełen Pasji – jako organizatorzy spisali się świetnie i zagwarantowali naprawdę udaną imprezę!

Ja zajęłam drugie miejsce, co bardzo mnie cieszy, zwłaszcza że przed startem byłam naprawdę sparaliżowana strachem żeby nie upaść, bo jak wiemy, gdy się już upada, to zawsze na to co było lub jest już kontuzjowane! Na szczęście obeszło się bez urazów.

Już za tydzień Święta, oczywiście przeplatane treningami, a za 3 tygodnie start w Mistrzostwach Polski! Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam spokojnych, radosnych i spędzonych nie przed telewizorem, ale na przykład rodzinnie na rowerze Świąt Bożonarodzeniowych.

COMMENTS

DISQUS: 0