Bar Fly 4 max // tail gunner

HomeCZĘŚCI i AKCESORIA

Bar Fly 4 max // tail gunner

Firma BAR FLY jest na naszym rynku od niedawna. Specjalizuje się w mocowaniach gpsów i komputerów rowerowych, a także mocowań do kamer sportowych. W ofercie BAR FLY znajdują się także różne inne akcesoria rowerowe.

Do nas trafiło mocowanie 4 MAX oraz TAIL GUNNER. Od dłuższego czasu sam szukałem mocowania do MIO, które spowoduje, że komputerek będzie ułożony w linii z mostkiem roweru. Szukałem długo i bezskutecznie. Łatwo było znaleźć mocowanie do Garmina, ale do Mio było bardzo ciężko. I tu pojawia się pierwsza zaleta mocowania 4 MAX, w komplecie otrzymujemy mocowania do niemal wszystkich największych graczy na rynku.

Drugą istotną zaletą tego typu mocowań jest oszczędność miejsca. W dzisiejszych czasach nawet w rowerach XC mocowane są bardzo krótkie mostki, na których nie zawsze mieście się komputer rowerowy na normalnym mocowaniu. Średnica mocowania pasuje zarówno na kierownice 31,8 mm a także 35 mm.

Dodatkowo mocowanie 4 MAX pozwala nam zamocować oprócz nawigacji, także kamerę sportową, lampę albo box do kabli Di2 / EPS. Samo mocowanie jest bardzo solidne i stabilne nawet jadąc po mocno nierównym terenie. Dla podkreślenia niezawodności producent daje na ten produkt dożywotnią gwarancję.


Montaż mocowania krok po krokuTail Gunner


Drugim produktem, który sprawdziliśmy to mocowanie pod siodło do kamery sportowej. Sam producent mówi, że to mocowanie do kamery Gopro, ale podobne mocowanie ma wielu producentów, więc spokojnie pasować będą inne kamery (SJCAM, Xiaomi, Mio). Od samego początku w oczy rzuca się solidne wykonanie Tail Gunnera, który zrobiony jest z anodowanego aluminium. Mocowanie instalujemy na prętach siodła za pomocą dwóch śrub. Trzecią śrubą możemy regulować kąt wychylenia ramienia, na którym zamocowana jest kamera. Dzięki sztywnemu mocowaniu kamera nie wpada w drgania i nie „telepie” się jak w niektórych mocowaniach montowanych za sztycę.


Mocowanie BAR FLY 4 MAX wraz z akcesoriami kosztuje 159,00 zł
Mocowanie BAR FLY TAIL GUNNER kosztuje 149,00 zł

Na stronie barfly.pl znajdziecie wiele innych mocowań, między innymi aerodynamicznych kierownic szosowych, do rowerów TT lub mocowania montowane do śrub od mostka kierownicy.

COMMENTS

DISQUS: 0