Maja Włoszczowska i film „Road 2 Rio” w wybranych kinach w Polsce

Maja Włoszczowska i film „Road 2 Rio” w wybranych kinach w Polsce

Reprezentacja Polski MTB na Igrzyska Olimpijskie w Rio
Gunn Rita Dahle Flesjaa (Multivan Merida) – Próba olimpijska – Rio, Brazylia
Pauline Ferrand-Prevot porzuca jazdę na rowerze!
Nino Schurter (Scott Odlo) – Próba olimpijska – Rio, Brazylia
Kolarstwo górskie na Igrzyskach w Rio [trasa, zawodnicy, transmisja]

INFORMACJA PRASOWA


Historyczny wyścig w Rio de Janeiro, na którym Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal, pokazał całemu światu moc polskiego kolarstwa. Za tym jednym wyścigiem stało półtora roku intensywnych przygotowań zawodniczki oraz jej całej ekipy. Film „Road 2 Rio” to fascynujący dokument wnikający za kulisy wielkiego sukcesu polskiej zawodniczki, jej zmagań z bólem i niepowodzeniami, ale też radości z wygranych.

„Road 2 Rio” przybliża widzom świat profesjonalnego sportu i osiemnaście miesięcy ciężkiej pracy, której efektem było olimpijskie srebro. Od treningów na wysokościach, aż po Mistrzostwa Świata – nadrzędnym celem każdych zawodów było przygotowanie do Igrzysk. Produkcja Studia ASF (twórcy filmu „Path Finder”) i KROSS pokazuje od kuchni, jak wiele czynników i wysiłku składa się na pojedynczy wyścig. Praca nie tylko Mai Włoszczowskiej, ale też całego jej zespołu to historia sukcesu polskiego sportu.

Ekskluzywna premiera filmu odbędzie się 22. listopada o 19:00 w warszawskiej Kinotece. Seansowi będą towarzyszyć brazylijskie klimaty i wspomnienia z Rio, którymi podzieli się sama bohaterka filmu. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można wygrać biorąc udział w konkursie fotograficznym prowadzonym na oficjalnych profilach Facebook i Instagram firmy KROSS. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i kończy 16 listopada, ilość wejściówek jest bardzo ograniczona.

Po warszawskiej premierze Maja Włoszczowska i „Road 2 Rio” ruszą w tour po Polsce. W ramach tego przewidziane są cztery otwarte pokazy, podczas których będzie można spotkać się osobiście z zawodniczką.

Kina i harmonogram pokazów:

  • 29.11 – Warszawa, Kinoteka, godz.19.00
  • 1.12 – Wrocław, Nowe Horyzonty, godz.19.00
  • 2.12 – Kraków, Kijów.Centrum , godz.19.00
  • 5.12 – Trójmiasto, Gdyńskie Centrum Filmowe, godz.19.00

Więcej na temat konkursu oraz premiery – link

COMMENTS

DISQUS: 0