Karuzela transferowa rusza na dobre?

HomeKross Racing TeamCiekawostki

Karuzela transferowa rusza na dobre?

Igrzyska Olimpijskie już za nami, tak samo finał Pucharu Świata. Nie jest tajemnicą, że to termin, w którym zawodnicy i zawodniczki rozpoczynają na dobre roszady transferowe. A może nawet inaczej – to okres, w którym roszady są „przyklepywane”. Często obserwując internet można zaobserwować wskazówki lub sygnały, które mogą mówić o większych lub większych zmianach. My dziś poszperaliśmy tu i ówdzie i sprzedamy Wam nasze teorie, które mogą okazać się wróżeniem z fusów, ale może nie ;)

okulary

Kiedyś w rozmowie z nami Gunn Rita, mówiła że marzy jej się taki typowo damski team, gdzie jeździłaby ona, Maja i inne najlepsze zawodniczki. Aktualnie Maja, Jolanda, Eva i Gunn Rita, mają tego samego sponsora od okularów spawalniczych, może niedługo będą w jednym teamie? Może Maja pokusi się o swoją własną ekipę? Czy jest to możliwe? Wnioskując po tym, jak jest zapisana na niedzielny maraton Eva Lechner można wysnuć, że coś jakby jest na rzeczy, ale może też być tak, że po prostu ktoś z organizatorów nie wiedział jak zapisać ;) Wkrótce się okaże.

lechner-lista

 

Na koniec trzeba zauważyć, że podczas pobytu w Polsce Jolanda Neff nie za często ubiera strój teamowy Stockli. Może też już jest wolnym strzelcem tak jak Gunn Rita? Wygląda na to, że za kulisami Maja Race jest nie mniej emocji niż na samym wyścigu. Na koniec oczywiście pozostaje pytanie, do kiedy Maja ma kontrakt z Kross Racing Team i czy będzie on przedłużony? Tak czy inaczej to tylko nasze domniemania i daleko wysnute wnioski, możecie zrobić z tym co chcecie, na przykład się pośmiać :)

jola-stroj

 

 

COMMENTS

DISQUS: 0