Mazovia MTB Marathon na Motoarenie w Toruniu

HomeRóżności

Mazovia MTB Marathon na Motoarenie w Toruniu


Informacja prasowa


 

Tegoroczna trasa wiedzie z początku po płaskich terenach. Dalej czeka na zawodników sporo podjazdów, singletracków oraz wymagający 10 km interwałowy odcinek poprowadzony po skarpach starorzecza Wisły. Końcówka trasy jest płaska i szybka, choć w tym roku organizator zapowiedział jej modyfikację, tak aby przejazd był urozmaicony i trudniejszy technicznie. Finisz podobnie jak start rozegra się na Motoarenie.

Toruń będzie gościł kolarzy z całej Polski już po raz szósty! Organizatorzy przygotowali cztery zróżnicowane trasy przystosowane do każdej grupy wiekowej. Dla dzieci dystans Hobby (9 km), dla dorosłych Fit (26 km) i Mega (54 km), natomiast dla najtwardszych zawodników jest najdłuższa trasa Giga, która liczy aż 82 km! Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie.

Dla najmłodszych zawodników zorganizowany będzie specjalny wyścig MiniMini+ Mazovia. Na starcie pojawi się znana wszystkim dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini. Stacja telewizyjna MiniMini+, która patronuje całemu wydarzeniu przygotuje dla dzieci ciekawe konkursy z nagrodami i upominki.

motoarena mazovia toruń

Wszystkie dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy Bike Atelier. Podczas zawodów od godziny 13:00 będą tam organizowane konkursy z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl Mazovia MTB Marathon.

Podczas zawodów rozegrana zostanie specjalna klasyfikacja mieszkańców Torunia. Wyłonimy najlepszego mieszkańca miasta w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.

Zawody odbywają się pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Torunia. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Już dziś zapisz się na maraton. Szczegóły na stronie www.mazoviamtb.pl

COMMENTS

DISQUS: 0