Wyniki – 27-28 sierpnia 2016

Wyniki – 27-28 sierpnia 2016

REKLAMA
Plan na weekend 14/2018
Michał Górniak (Duda Cars TP-Link Rybczyński Team): weekend był udanym przetarciem
Wyniki 27-28 maja 2017
Wyniki – 23-24 września 2017
Wyniki – 7-8 kwietnia 2018

Kilka faktów z tego weekendu jest w zasadzie do zapamiętania. Po pierwsze Sławek Łukasik sięgnął w Wiśle po tytuł Mistrza Europy w zjeździe! Po drugie Eugenia Bujak wygrała, a Katarzyna Niewiadoma była czwarta w Grand Prix de Plouay-Betagne. Po trzecie rozegrane zostały Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – triumfował Łukasz Owsian (CCC), a wśród kobiet Paulina Brzeźna Bentkowska (MAT ATOM Sobótka). Po czwarte z Vuelta a Espana z powodów zdrowotnych wycofał się Michał Kwiatkowski, co spotkało się chyba na równi – z hejtem, jak i wsparciem ze strony kibiców. Całą sytuację świetnie podsumował Paweł Gadzała na łamach rowery.org.

Z ciekawostek – Maja Włoszczowska wróciła do kraju, do rodzinnych strony, gdzie władze miasta przygotowały jej godne srebrnego medalu powitanie:



ŚWIAT

Rund um den Roadberg – Ottenschlag im Muhlkreis, Austria

  1. Elisabeth Osl
  2. Janka Stevkova
  3. Hana Jezkova
  4. Magdalena Sadłecka

POLSKA

Mistrzostwa Europy w kolarstwie zjazdowym – Wisła

  1. Sławomir Łukasik – NS Bikes Fropro
  2. Lutz Weber – RC Steffisburg
  3. Wojciech Czermak – Born2Bike

  1. Marine Cabirou – Millau
  2. Monika Hrastnik – Słowenia
  3. Lea Rutz – I-XS Gravity Union
  • Elżbieta Figura (Born2Bike AZS AWF Katowice) – miejsce 6

Cyklokarpaty – Pustków Osiedle

Giga


  1. Bartosz Janowski – Romet Racing Team
  2. Grzegorz Grzywa – 72D Windsport Powered by Oshee
  3. Marcin Gołuszka – Bikershop Racing Team

  1. Karolina Sowa – AGH Cycling Team
  2. Katarzyna Galewicz – Niezrzeszona
  3. Sylwia Piszczatowska – PTR Dojlidy Białystok

Mega


  1. Mateusz Mucha – 72D Windsport Powered by Oshee
  2. Andrzej Jarosz – 72D Windsport Powered by Oshee
  3. Kamil Pomarański – DMG Mori Cyclo Trener Team

  1. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl
  2. Aneta Imielska – Mitsubshi Materials MTB Team
  3. Magdalena Ulman – Deam Velobox Kraków

Mazovia MTB – Brodnica

Giga


  1. Damian Perkowski – PT Mazury Team Ełk
  2. Michał Wyżlic – Komobike Scott
  3. Andrzej Poczopko – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

  1. Małgorzata Lutecka – iFON.pl
  2. Joanna Sobczuk – Klinika Rowerów

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Łukasz Gukiewicz – Sklepbicykl.pl Perfectsource
  3. Mariusz Pałyga – TRW Cloudware Team

  1. Anna Urban – TRW Cloudware Team
  2. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  3. Anna Ostrowska – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

MTB Cross Maraton – Bodzentyn

Master


  1. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team
  2. Marcin Jabłoński – Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna
  3. Paweł Bukalski – Baran Cycling Team

  1. Krystyna Żyżyńska Galeńska – Mybike.pl
  2. Ewa Kołodziej – Airbike Prolog Jabłonna

Fan


  1. Kamil Pomarański – DMG Mori Cyclo Trener Team
  2. Andrzej Jarosz – 72D Windsport Powered by Oshee
  3. Maciej Pitach – Bike Atelier Team

  1. Zofia Czyż – rowermojezycie.pl
  2. Magdalena Szymańska – Trybik Northwave Team
  3. Aleksandra Wójcik – Crazy Racing Team

Bike Cross Maraton Gogol MTB – Stęszew

  1. Hubert Semczuk – MW Invest Group
  2. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Wojciech Polcyn – Colex Racing Team

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Monika Uryzaj – Duda Cars TP-LINK Rybczyński Bikes
  3. Małgorzata Gogolewska – Gogol Team

ETI PGE Bikefest – Lublin

Elita


  1. Maciej Jeziorski – Romet Racing Team
  2. Szymon Skrzypczak – Baran Cycling Team
  3. Kamil Grenda – Erkado Racing Team Kraśnik (U23)

Kobiety


  1. Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno

Masters I


  1. Tomasz Sawicz – ETI LKKG Lublin
  2. Grzegorz Mazur – www.rowerowylublin.org
  3. Grzegorz Orzeł – ETI LKKG Lublin

Masters II


  1. Janusz Łodej – ZKS Stal Rzeszów
  2. Tomasz Małasiewicz – BTR Nałęczów
  3. Piotr Kustra – Lublin

Masters III


  1. Włodzimierz Mikulski – LTC Lublin

Trzy wieże XC – Szczecin

tbc


Leszczyńska Liga Rowerowa – V Maraton MTB Sto Procent Pasji

  1. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  2. Maciej Kasprzak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Mikołaj Jurkowlaniec – IM-Motion Kross Team

  1. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Emilia Pingot – Niezrzeszona
  3. Hanna Dembska – Kross Euro-rower.pl

Zachodnia Liga MTB – Bogdaniecki Maraton MTB – Bogdaniec

  1. Tomasz Łukawski – bikestacja.pl
  2. Robert Suszczyński – KW PSP Gorzów Wlkp.
  3. Karol Wojtczak – FSD Sport

  1. Marta Balcarzak – Kolarze Gorzów
  2. Anna Kłos – Bike Team Szczecin
  3. Karolina Dopierała – Poznań

Legia MTB Maraton – Sochocin

  1. Bartosz Grędziński – TRW Cloudware Team
  2. Marcin Wacinkowski – ULKS Józefina
  3. Paweł Pięta – Rafako MTB Team


COMMENTS

DISQUS: 0