Kamera Mio MiVue M560

HomeSprzętCZĘŚCI i AKCESORIA

Kamera Mio MiVue M560

Mio znane nam było dotychczas z komputerów rowerowych Cyclo. Teraz przyszedł czas na kamerę sportową, która ma pozwolić nam utrwalić najlepsze nasze wycieczki, a także może pełnić funkcję wideorejestratora.


mio mivue m560 (4)


Mio w temacie wideo do tej pory było nastawione właśnie na rejestratory dla kierowców. Teraz przyszedł czas na kamerę wodoodporną, którą mogą stosować motocykliści, rowerzyści oraz inni sportowcy, którym kształt kamery pozwoli na skuteczne zamocowanie jej podczas aktywności.Kamera umożliwia nam nagrywanie filmów w jakości full HD 1920 x 1080 przy 30 klatkach na sekundę. Urządzenie ma wbudowany sensor optyczny Sony Exmor, obiektyw z przesłoną o wartości 1.8. To wszystko daje jasny i bardzo wyraźny obraz. Kamera pozwala nagrywać obraz dobrej jakości nawet przy słabym świetle. Gorzej radzi sobie ze zmianami światła, każda zmiana warunków oświetlenia jest widoczna i odbywa się ze „skokiem” z jasnego w ciemne, nie ma płynności zmiany jakiej by się oczekiwało.

Zrzut z właściwości pliku z nagraniem z kamery:


zrzut jakości kamery mio


Kamera jest wodoodporna oraz posiada obiektyw o kącie widzenia 130 stopni. Wbudowana bateria ładowana kablem micro usb wytrzymuje do 2,5 h działania. Łatwość użytkowania kamery zapewnia kompatybilność z mocowaniami kamer GoPro.

Oryginalne nagranie z kamery, bez żadnej postprodukcji:


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KZJvGPhEv7g[/youtube]


Kamera pozwala na swobodne rejestrowanie swoich wycieczek rowerowych albo nagrywania tras wyścigu. Dla bardziej wymagających może nie być najlepszym wyborem np. do kręcenia filmów sportowych. Jednak w codziennym użytkowaniu sprawdzi się bardzo dobrze.

Szczegóły na stronie producenta.

COMMENTS

DISQUS: 0