Julien Absalon (BMC MTB Racing Team): “Chcę odzyskać koszulkę!!!”

Julien Absalon (BMC MTB Racing Team): “Chcę odzyskać koszulkę!!!”

Najtańszy karbonowy full do cross country [2018]
Nowa kolekcja rowerów BMC
BMC Trailfox 03
Titouan Carod zasila Team BMC
Dwa nowe aluminiowe rowery elektryczne od BMC

Wypowiedzi zawodników BMC MTB Racing Team na kilka dni przed Mistrzostwami Świata w kolarstwie górskim:

Julien Absalon:

Tegoroczne Mistrzostwa Świata są pewnym wyzwaniem zważywszy tylko 5 tygodni przerwy do Igrzysk Olimpijskich. Ale to są Mistrzostwa Świata, bezdyskusyjnie ważny tegoroczny cel. Trasa obfituje w dużo korzeni, a jazda tu sprawia mi ogromną radość nawet mimo faktu, że cały czas nie mam na koncie zwycięstwa na Czeskiej ziemi. W ten weekend kolejne podejście, chcę odzyskać koszulkę!!!

Lars Forster:

Mam bardzo dobre wspomnienia odnoszące się do Novego Mesta, gdzie w zeszłym roku wygrałem swój pierwszy Puchar Świata w kategorii U23. Tutejsza trasa należy do moich ulubionych. Jest szybka, ciężka i jednocześnie bardzo techniczna. W niedzielę bardzo liczę na top5. Wcześniej wezmę jeszcze udział w sztafecie w barwach Szwajcarii, gdzie mierzymy w złoto.

Lukas Flückiger:

Mając na uwadze bardzo słabą dla mnie pierwszą połowę sezonu jestem bardzo szczęśliwy i dumny będąc częścią szwajcarskiej reprezentacji. Po PŚ w La Bresse pracowałem ciężko, poprawiłem wiele elementów i czuję się całkiem dobrze. To właśnie tu, w Novym Meste w 2013 roku miałem jeden z najlepszych wyników w moje karierze kończąc rywalizację na trzecim miejscu po długiej batalii z Julienem Absalonem i Nino Schurterem. Lubię tą miejscówkę. Kluczem do sukcesu jest koncentracja przez cały wyścig, żeby nie popełnić żadnego błędu ani nie doprowadzić do defektu.

Reto Indergand:

Moje przygotowania do MŚ zostały zakłócone 10 dnie temu przez upadek na wyścigu w Niemczech. Mam na kolanie pięć szwów i musiałem kilka dni odpoczywać. Jednak z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, więc w niedzielę powinno być już dobrze. Niestety z powodu kontuzji musiałem zrezygnować ze startu w sztafecie, do której nominacja była dla mnie zaszczytem. Mój cel nie uległ zmianie mimo wypadku w Niemczech – celuję top10.

Wszyscy zawodnicy BMC MTB Racing Team będą statować na rowerze z pełną amortyzacją Fourstroke 01. To świetny rower na tą techniczną trasę w Czechach – podsumowuje Julien Absalon.


bmc fourstroke 01 full suspension


 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0