Kaski Uvex za mniej niż 300 PLN

HomeSprzętCZĘŚCI i AKCESORIA

Kaski Uvex za mniej niż 300 PLN

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W przyszłym roku minie dokładnie 30 lat od momentu wyprodukowania pierwszego rowerowego kasku przez firmę Uvex. Dla mnie osobiście dwa największe atuty tej firmy to obecność od początku istnienia w sportach zimowych, gdzie duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo i komfort. Druga zaleta to fakt, że firma rozwijała się na terenie Niemiec i Austrii gdzie normy jakości i bezpieczeństwa zawsze były bardzo wysokie. Dlatego warto zawsze przy wyborze kasku lub okularów spojrzeć na ofertę tego producenta. Dziś przyjrzymy się kaskom w przedziale do 300 zł, które są aktualnie w promocyjnej cenie w sklepie centrumrowerowe.pl

Już niedługo wspólnie z CR.pl rozdamy kilka kasków i kilka par okularów Uvexa, dlatego czujnie śledźcie nasze profile na FB


UVEX BOSS RACE


uvex boss race

To kask przeznaczony głównie dla kolarzy szosowych, ale przecież kolarze MTB też często używają kasków bez daszka. Ten model zapewni dobrą ochronę, wygodę oraz dopasowanie. Warto dodać, że w przednich otworach zamocowano siateczkę by nie przepuścić owadów. Skorupa wykonana w technologii inmould. Ten model waży 219 g i posiada 19 otworów wentylacyjnych.


UVEX XENOVA


uvex xenova cc

Xenova to model przeznaczony do jazdy sportowo / rekreacyjnej. Waga tego modelu to 290 g. Kask jest troszkę mocniej zabudowany z tyłu głowy, z myślą o poprawie bezpieczeństwa. Wykonany jest z użyciem podobnych technologii jak kask Boss. Ma aż 21 otworów wentylacyjnych, z przodu zabezpieczone siateczką. Daszek uchroni nas zarówno przed promieniami słońca jak i wiszącymi gałęziami, które mogą wpaść w oko. Kask wyścielony jest miękką wkładką, którą można wyciągać do mycia.


UVEX I-VO


uvex i-vo

To model o ciekawej kolorystyce z regulowanym daszkiem. Stylistyka i budowa skorupy definiuje ten kask jako przeznaczony do kolarstwa górskiego. 24 otwory zapewnią doskonałą wentylację, a waga na poziomie 220 g (w zależności od wersji) Nie będzie przeszkadzać nawet na długich wypadach w teren. Kask występuje w tylu wersjach kolorystycznych, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.


UVEX ONYX


uvex onyx

Onyx to kask zaprojektowany z myślą o kobietach. Kask można zaliczyć do segmentu „entry level”, ale posiada kilka rozwiązań charakterystycznych dla Uvexa. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort. W tym modelu jest 17 otworów wentylacyjnych, wyjmowana wkładką, którą można wyprać, oraz duży zakres regulacji. Waga kasku to 245 g.


UVEX AIR WING


uvex airwing

Na zakończenie model Air Wing, dla fanów żywych kolorów. Lekki kask o wadze 225 g spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa. Płynna regulacja za pomocą pokrętła pozwoli go idealnie dopasować do kształtu głowy. Dla poprawienia komfortu kask ma 24 otwory wentylacyjne. Miękka wyściółka pochłania wilgoć, a kiedy chcemy ją wyczyści to można bezproblemowo ją wyjąć.


To tylko wybrane kaski z kolekcji Uvexa, niedługo wybierzemy kilka modeli w nieco wyższym przedziale cenowym.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0