Kross i Rowerowe Podhale tworzą drużynę Enduro

Kross i Rowerowe Podhale tworzą drużynę Enduro

Sprawdź najlepsze dwa kółka i poznaj gwiazdy kolarstwa. Przed nami Narodowy Test Rowerowy
Jolanda Neff wygrywa Puchar Świata w La Bresse i zgarnia klasyfikację generalną
Maja Włoszczowska trzecia na Mistrzostwach Świata w maratonie MTB
Znamy trasę MTB XCO Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 [wideo]
KROSS Racing Team trzecim najlepszym zespołem w światowym rankingu

Informacja prasowa


Współpraca pomiędzy polskim producentem rowerów Kross oraz Stowarzyszeniem Rowerowe Podhale trwa od kilku lat. Firma podjęła decyzję o powołaniu wraz z organizacją drużyny enduro, składającej się ze wspólnych zawodników. Nowy team startować będzie pod nazwą Kross Rowerowe Podhale Skład. W barwach drużyny jeździć będzie 9 kolarzy: Mariusz Bryja, Andrzej Buńda, Robert Piekara, Staszek Rusnak, Jakub Gąsienica, Marcin Karpęcki, Marcin Sichelski, Mateusz Krzysik i Tomasz Obrochta.


RowerowePodhale2


Kross to lider polskiego rynku rowerowego. Produkty rodzimego producenta dostępne są w 43 krajach na całym świecie. Dynamiczny rozwój marki oparty na ciągłym inwestowaniu w nowe technologie. Dedykowany zespół Reserach&Development zajmuje się wyłącznie tworzeniem i udoskonalaniem nowych modeli. Kross znany jest ze swojego zaangażowania w rozwój polskiego kolarstwa – od sponsorowania Kross Racing Team z Mają Włoszczowską na czele, przez partnerstwo przy budowie ścieżek Suliwoods, na wsparciu Huzar Bike Academy kończąc.

Stowarzyszenie Rowerowe Podhale to organizacja działająca od 2014 roku, której głównym celem jest upowszechnianie modelu aktywnego stylu życia, czynnego wypoczynku i krajoznawstwa. Członkowie NGO organizują pokazy, szkolenia oraz imprezy o charakterze sportowym. Propagują zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania dyscyplin rowerowych, edukują w kwestii ekologii, ochrony środowiska oraz dziedzictwa przyrodniczego. Działają również na rzecz rozwoju infrastruktury rowerowej w regionie Podhala.

COMMENTS

DISQUS: 0