Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Puchar Czech / Puchar Mazowsza

HomeSportKomentarze

Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Puchar Czech / Puchar Mazowsza

Długi weekend zaplanowałam sobie dość pracowicie, ale plan został zrealizowany tylko w połowie. Przyczyna to „kapeć” na Pucharze Czech. Szkoda, nie wyszło. Jechałam na dętkach, za co dostałam po głowie od znajomych hahaha ;) Obiecuję poprawę :)

Najśmieszniejsze jest to, że tuż przed startem mówiłam, że tu nie ma gdzie złapać kapcia. Ania Szafraniec dziwiła się jak to zrobiłam, bo nie przypomina sobie by tam były jakieś kamienie czy też inne ostre elementy na trasie. Ale ja znalazłam taką ścieżke, jedną na całej trasie echh, gdzie te kamienie były … Koniec kropka …


Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) - Puchar Czech 2016 Teplice


Drugi start odbył się na moim podwórku, bo kilka kilometrów od Łodzi w Zgierzu – Puchar Mazowsza.

Piotr Kosielski jeden z organizatorów znalazł tam super rundkę interwałową, bardzo przyjemną do jazdy. Odbyły się tam już kiedyś Mistrzostwa Świata Medyków MediCup 2014.  Wracając do trasy to długie podjazdy, często piaszczyste a co za tym idzie techniczne. Oprócz tego pokręcone zjazdy, które na wyścigowej prędkości robiły się dość niebezpieczne i trzeba było trochę balansować ciałem by nie zostawić barku na drzewie. Ciekawe elementy trasy to np. przejazd wysuszonym piaszczystym korytkiem rzeki czy też przejazd drewnianym mostkiem.Podsumowując długi weekend: Czechy nie ukończone, a drugi wyścig na Malince wygrany.

COMMENTS

DISQUS: 0