Maciej Jeziorski (Romet Racing Team) – Puchar Czech, Puchar Mazowsza

Maciej Jeziorski (Romet Racing Team) – Puchar Czech, Puchar Mazowsza

REKLAMA
Bartosz Janowski (Romet Factory Team) – Mistrzostwa Europy w maratonie MTB, Svit
Plan na weekend 26/2016
Dobre starty Marka Konwy w Czechach i na Słowacji
Wyniki – 7-8 października 2017
Wawak trzeci w Pucharze Czech!

Długi weekend majowy rozpocząłem od ścigania w czeskich Teplicach. Wyjazd na Puchar Czech, to gwarancja rywalizacji na najwyższym poziomie. Do tego jedna z niewielu okazji, żeby stanąć na starcie z Peterem Saganem :)

Wyścig ułożył się dla mnie całkiem dobrze. Wysokie rozstawienie, przyzwoity początek i dość równa jazda do samego końca. Przez większość dystansu czułem się dobrze, co przełożyło się na niezłe jak dla mnie – 16 miejsce. Dwa dni później wystartowałem na Pucharze Mazowsza w Zgierzu (MediCup).


Maciej Jeziorski (Romet Racing Team) - Puchar Czech Teplice 2016 1


Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony trasą – kręta, pagórkowata, poprowadzona w znacznej części po fajnych singlach. Frekwencja na starcie też dopisała – ponad 30-stu zawodników w kategorii Elita, w tym kilka mocnych nazwisk :) Fajna runda + mocni zawodnicy = dobre ściganie gwarantowane.

Samopoczucie może nie tak dobre jak dwa dni temu, ale w miarę ok. Tego dnia, zdecydowanie najmocniejszy był Krzysztof Łukasik. Ja dojechałem na drugim miejscu. Mam wrażenie, że ujechałem się bardziej niż w Czechach – 90 min jazdy na 100%. Najbliższy weekend bez ścigania, a 14.05 wystartuję na drugiej edycji Pucharu Polski XC w Białej.


Maciej Jeziorski (Romet Racing Team) - Puchar Mazowsza Zgierz 2016 1


Dłuższe i bardziej szczegółowe relacje, jak zawsze pod adresem – maciekjeziorski.blogspot.com. Zapraszam! :)

 

COMMENTS

DISQUS: 0