OK Racing: PP XCO 2016 – Białystok

HomeKomentarzeSport

OK Racing: PP XCO 2016 – Białystok

I Wyścig Sztafet Mieszanych MTB XC – Białystok [PR]
Wyniki – 16-17 grudnia 2017
Michał Topór (Superior Zator) – Rusza Peleton, Białystok
Piotr Kryński najlepszym juniorem w białostockiej edycji Pucharu Polski
Wyniki – 8-9 kwietnia 2017

W miniony weekend zawodnicy OK Racing wystartowali w pierwszej edycji Pucharu Polski XC rozgrywanym w Białymstoku. W kategorii juniorek zwyciężyła Patrycja Świerczyńska, w kategorii cyklosport Damian Barul, a w elicie trzecie miejsce zajął Kornel Osicki. Poniżej kilka słów od zawodników OK Racing po starcie w Białymstoku.

Patrycja Świerczyńska:

Puchar Polski w Białymstoku kończę na pierwszym miejscu wśród juniorek. Wyścig był rozgrywany na szybkiej rundzie z kilkoma krótkimi, ale wymagającymi podjazdami. Od początku narzuciłam mocne tempo i z rundy na rundę powiększałam swoją przewagę nad innymi zawodniczkami. Ze swojego startu jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że moja forma z wyścigu na wyścig będzie rosła.Kornel Osicki:

Moja dyspozycja w Białymstoku nie była za dobra, już przed startem wiedziałem, że to nie jest mój dzień. Podczas wyścigu miałem problemy z przyspieszeniem, a na takiej trasie jak ta w Białymstoku to klucz do sukcesu. Można powiedzieć, że jedyne co mogłem zrobić to starać się jechać równym tempem i próbować ugrać jak najwięcej. Dodatkowym utrudnieniem była niska temperatura. Podsumowując miejsce jak na dyspozycje dobre, jednak liczyłem na więcej :) tTeraz chwila czasu na odpoczynek oraz trening po wyczerpujących startach i długich podróżach :)

COMMENTS

DISQUS: 0