OK Racing: Trofeo Delecar – Montichiari

HomeKomentarze

OK Racing: Trofeo Delecar – Montichiari

W miniony weekend zawodnicy teamu OK Racing wystartowali w wyścigu Trofeo Delecar we włoskiej miejscowości Montichiari. W sobotę podczas wyścigu Trofeo Delecar kat. HC Kornel ukończył wyścig na 41 pozycji natomiast w niedzielnych zmaganiach zaliczanych do juniorskiego cyklu UCI Junior Series Patrycja ukończyła wyścig na 38 pozycji w kat Juniorek. Kilka słów po wyścigu od zawodników :

Kornel:
Wyścig w Montichiari jest rozgrywany na bardzo ciężkiej i wymagającej trasie na której nie ma chwili wytchnienia. Wyścig rozgrywany był w wysokim tempie. Może niektórzy stwierdzą, że pozycja daleka, ale sam jestem zadowolony ze startu na podobnym poziomie jak tydzień temu na Ukrainie. Uważam nawet, że dyspozycja trochę się poprawiła . Co do wyścigu poza kilkoma błędami na 4 rundzie przez które straciłem kilka pozycji nie mam sobie nic do zarzucenia. Bardzo się cieszę ze mogę się ścigać na takich ciężkich wyścigach jak ten w Montichiari i dodatkowo ze umiem czerpać z tego przyjemność.
Patrycja:
W niedzielę ścigałam się we włoskim Montichiari podczas  wyścigu UCI Junior Series. Trasa bardzo fajna, techniczna z wymagającymi zjazdami oraz  z krótkimi ale zarazem bardzo sztywnymi podjazdami. Organizacja na najwyższym poziomie. Wyścig ten kończę na 38 pozycji co mnie nie do końca zadawała, ale nabrałam sporego doświadczenia i mam nadzieję że to w przyszłości zaowocuje i z wyścigu na wyścig będzie coraz lepiej, tym bardziej ze jest to mój drugi start w sezonie a zarazem w nowej dla mnie kategorii wiekowej.

COMMENTS

DISQUS: 0