14. salonów sprzedaży Bike Atelier [PR]

HomeINFORMACJE PRASOWE

14. salonów sprzedaży Bike Atelier [PR]


INFORMACJA PRASOWA


Sieć specjalistycznych sklepów rowerowych Bike Atelier otworzyła w Poznaniu swój 14.salon. W dzielnicy Naramowice, jednej z najbardziej kolarskich w mieście.

– Poznań to bardzo rowerowe miasto, o  czym świadczy m.in. fakt, że wielu zaawansowanych amatorów trenuje tu kolarstwo szosowe, triatlon i – pomimo tego, że Wielkopolska to nizina – kolarstwo górskie. Północny Poznań, czyli region, w którym będziemy działać, oferuje wspaniałe trasy – Dolina Warty, Puszcza Zielonka, Góra Morasko, czy poligon Biedrusko to tylko kilka z nich – mówi Waldemar Grobelny, manager sklepu Bike Atelier w Poznaniu.


bike atelier poznań


– Nasz salon znajduje się w dzielnicy Naramowice, która ma bogate tradycje kolarskie. 100 metrów od sklepu funkcjonuje szkoła podstawowa nr 60, która od lat 70-tych XX wieku przez długi czas prowadziła jedyną w Poznaniu klasę o profilu sportowym ze specjalnością kolarstwo.  Wielu absolwentów tej szkoły ścigało się potem w wielkich imprezach, takich jak Wyścig Pokoju czyMistrzostwa Świata – dodaje Waldemar Grobelny.

Na blisko 270 metrach kwadratowych znajdzie się ponad 200 rowerów. W ofercie pojawią się modele do różnych odmian kolarstwa i spełniające wszelkie upodobania. Szeroka gama produktów oraz profesjonalna obsługa sprawią, że z zakupów zadowolony będzie zarówno wyczynowy kolarz szosowy, miłośnik jazdy po lesie i górach, niedoświadczony rowerzysta, osoba lubiąca jazdę na „dwóch kółkach” po mieście, jak i dziecko rozpoczynające swoją przygodę z jednośladem.

Nie zabraknie również produktów czołowych producentów akcesoriów (m.in. Uvex, Shimano, Selle Italia, Garmin, DT Swiss) i ogumienia (Maxxis, CST). Klienci Bike Atelier będą mogli także sięgnąć po bogatą ofertę odzieży renomowanej marek Sportful i Endura oraz buty rowerowe Diadora. Na zmotoryzowanych klientów czekać będzie 9 miejsc parkingowych (w tym jedno dla osób niepełnosprawnych).

Zaledwie kilka tygodni po oficjalnym otwarciu, w terminie 25-26 czerwca, sklep w Poznaniu odwiedzi Mobilne Centrum Testowe, w ramach którego wszyscy chętni będą mogli przetestować jeden z 30 topowych modeli marki Merida. Wydarzenie to wpisuje się w świętowanie imienin miasta – Piotra i Pawła – patronów Poznania.

Dla sieci Bike Atelier, sklep w Poznaniu będzie już trzecim nowo otwartym salonem w tym roku. Wcześniej do Bike Atelier dołączył także Nowy Sącz oraz Kartuzy. Łącznie na mapie Polski tych punktów jest 14 – poza wspomnianą „trójką”, także w Częstochowie (dwa), Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Tychach, Gliwicach, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Lubinie.

COMMENTS

DISQUS: 0