Zawodnicy polskiej Kadry Juniorów MTB na podium w Pradze! [PR]

HomeINFORMACJE PRASOWESport

Zawodnicy polskiej Kadry Juniorów MTB na podium w Pradze! [PR]


INFORMACJA PRASOWA


10. kwietnia 2016 w czeskiej Pradze odbył się wyścig w ramach UCI Junior Event, w którym wzięli udział członkowie Polskiej Kadry Juniorów MTB trenującej pod okiem Rafała Hebisza i wspieranej przez markę Kellys.

Zawodnicy walczyli o cenne punkty, a także o kwalifikację do Mistrzostw Europy, które odbędą się na początku maja w Szwecji. Na wymagającej i technicznej trasie oraz w obliczu mocnej konkurencji kadrowicze pokazali w Czechach prawdziwą klasę.


puchar czech 2016 praga Magda Zielińska


2. miejsce wśród juniorek zajęła Magdalena Zielińska. Niedaleko za nią, bo na 7. pozycji zaklasyfikowała się Estera Siarka, a na 13. Maja Drelak – kolejna ze zdolnych kadrowiczek.

Juniorzy z kadry również zaprezentowali doskonałą formę – Tomasz Budziński zajął, tak jak Zielińska, doskonałe 2. miejsce, zaś jego brat Marcin, gdyby nie defekt, mógł liczyć na równie dobry wynik.Wiele wskazuje na to, że Mistrzostwa Europy będą dla polskich juniorów niezwykle emocjonujące, a kibice mogą spodziewać się świetnych wyników. Tymczasem już 16. kwietnia UCI Junior Series XCO we włoskim Montichiari, a tam kolejne emocjonujące starty naszych zawodników.

COMMENTS

DISQUS: 0