Mio Cyclo cashback 2016 [PR]

HomeINFORMACJE PRASOWE

Mio Cyclo cashback 2016 [PR]


INFORMACJA PRASOWA


Wraz z początkiem wiosny na dobre rozkręca się sezon rowerowy 2016. Wszyscy wielbiciele rowerowego szaleństwa chętnie ruszą w trasę, zarówno rekreacyjną, jak i bardziej wymagającą, sprzyjającą treningowi. Dla nich wszystkich marka Mio przygotowała specjalną ofertę promocyjną pt. „Wymień stare na nowe”, w której można zaoszczędzić nawet 200zł przy zakupie nowego urządzenia.

Miasta rozbudowują infrastrukturę dla rowerzystów

Przez ostatnie lata stale poszerza się ofertę największych polskich miast dla rowerzystów. Infrastruktura rowerowa obejmuje już nie tylko nowe ścieżki rowerowe, ale także punkty wypożyczenia rowerów miejskich. Wszystkie te działania sprzyjają bezpiecznemu poruszaniu się po mieście za pomocą rowerów, nie tylko rekreacyjnie.

Mierząca w 2015 roku w Warszawie siatka ścieżek rowerowych mierząca już ponad 450km zachęca mieszkańców także do podróży do pracy tym środkiem transportu. Na najbliższe lata stołeczny Ratusz planuje kolejne wydatki i rozbudowę infrastruktury. Zarówno Trójmiasto jak i Wrocław mają ponad 200km tras rowerowych. Również w Krakowie ścieżek rowerowych przybywa. Już teraz jest ich 165km, a plany inwestycyjne mówią, że do 2019 ich liczba ma się niemal podwoić.

Codzienne poruszanie się po trasach rowerowych, także w mieście, ułatwiają nawigacje dla cyklistów, takie jak chociażby Mio Cyclo 200. Korzystając z odpowiednich ustawień pozwalają one pewnie i bezpiecznie przemieszczać się po mieście, wykorzystując trasy dostosowane dla rowerzystów.

Każdy znajdzie trasę dla siebie

Nowe trasy rowerowe powstają nie tylko w miastach. W zeszłym roku finalizowano m.in. otwieranie ostatnich odcinków Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Ponad 2000km tras po wschodniej Polsce to idealny pomysł na relaks w każdym sezonie rowerowym. Ale specjalnie przygotowane przez samorządy trasy dla rowerzystów, nie tylko turystów, można znaleźć w całej Polsce. W Mazowieckim Parku Krajobrazowym dostępny jest np. 27km szlak MTB dla osób, które dopiero zaczynają treningi na rowerach.

Nawigacje rowerowe to urządzenia bardzo przyjazne dla użytkownika.  Preinstalowane mapy OSM pozwalają na użytkowanie od razu po rozpakowaniu. Innowacyjna  Funkcja Surprise Me™ zaplanuję trasę zgodnie z parametrami wprowadzonymi  przez użytkownika, takim jak: ilość kilometrów do przejechania, czy też czas, jakim dysponujemy na podróż.


mio cyclo stare na nowe logo


Oddaj stare, kup nowe i ruszaj w trasę

Start nowego sezonu wspiera także marka Mio. Producent nawigacji i komputerów rowerowych ma specjalną ofertę dla wielbicieli dwóch kółek.

„Na wiosnę mamy ciekawą ofertę dla osób przygotowujących się do sezonu 2016” – mówi Marcin Gutkiewicz, CEE Marketing Manager marki Mio. – „Jeżeli ktoś szuka nawigacji z mapami dedykowanymi dla rowerzystów, precyzyjnych liczników rowerowych z bogatym wachlarzem funkcji albo zaawansowanych urządzeń monitorujących treningi rowerowe, to pośród urządzeń Cyclo na pewno znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, oddając swoje stare urządzenie otrzyma atrakcyjną zniżkę na Mio” – dodaje.

Od 11 kwietnia rusza specjalna promocja marki Mio, skierowana do wszystkich fanów rowerowego szaleństwa. Wszystkie osoby szukające nowych nawigacji lub komputerów rowerowych mogą nabyć produkty z Mio Cyclo z serii 100, 200, 300 oraz 500 w specjalnych, promocyjnych cenach. Akcja obejmuje wybrane sklepy, do których można przynieść swój stary licznik rowerowy, nawigację rowerową lub kompas dowolnej marki i na miejscu oddać je w ramach rozliczenia. W ten sposób można otrzymać nawet 200zł rabatu przy zakupie Mio Cyclo™ 505 HC.

Promocja potrwa do końca czerwca 2016. Wysokość rabatu zależy od kupowanego modelu. Szczegółowa lista sklepów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.miocashback.pl.

Szczegółowe ceny rabatów prezentują się następująco:

  • Przy zakupie Mio Cyclo™ 105 HC lub Mio Cyclo 200 rabat wynosi 50zł,
  • Przy zakupie Mio Cyclo™ 315 rabat wynosi 100zł,
  • Przy zakupie Mio Cyclo™ 315 HC oraz 505 rabat wynosi 150zł,
  • Przy zakupie Mio Cyclo™ 505 HC rabat wynosi 200zł

mio cyclo stare na nowe rabaty


MiTAC International Corporation — informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl i www.miocashback.pl

COMMENTS

DISQUS: 0