Podsumowanie sezonu przełajowego – Olga Wasiuk (MGLKS Błękitni Koziegłowy)

HomeSportKomentarze

Podsumowanie sezonu przełajowego – Olga Wasiuk (MGLKS Błękitni Koziegłowy)

Cały sezon zaliczam do bardzo udanych. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że był to mój najlepszy sezon. Wygrałam wszystkie wyścigi w Polsce, zaliczyłam również parę dobrych wyścigów za granicą. Docelową imprezą w tym sezonie były Mistrzostwa Świata, na które szykowałam szczytową formę. Start w MŚ uważam za udany. Byłam przygotowana odpowiednio, zdrowie dopisało, zaplecze sprzętowe super, nastawienie do ścigania pozytywne i o tym świadczy różnica czasowa między mną a mistrzynią świata. (wyniki #cxZolder16)


olga wasiuk mistrzostwa świata zolder 2016 6


W tym roku zamierzam spróbować czegoś innego, chciałabym pościgać się w wyścigach MTB. Kiedyś bardzo dobrze mi to wychodziło i strasznie mnie korci aby i na tym polu pokazać na co mnie stać. W przełaju też planuję pewną rewolucję, a na pewno więcej startów na zachodzie.


mazovia mtb northec zimą olga wasiuk arkadiusz jusiński 2016


W poprzednich sezonach robiłam dłuższą przerwę po przełaju, w tym roku wprowadzam zmianę. Po krótkiej przerwie wdrażam plan treningowy pod wyścigi MTB. Do realizacji tego celu potrzebuję jednak zaplecza finansowego i klubu, który byłby w stanie zapewnić mi starty poza granicami naszego kraju. W tej chwili jestem na etapie poszukiwań, zobaczymy co najbliższy czas przyniesie.

COMMENTS

DISQUS: 0