Paweł Kowalkowski – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn [Przed sezonem 2016]

HomeSportPrzed sezonem

Paweł Kowalkowski – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn [Przed sezonem 2016]

Co u mnie słychać przed sezonem 2016? W skrócie – na przemian trening i regeneracja. Jak na razie jazda po warmińskich lasach oraz siłownia wiodą prym. Do tego, od czasu do czasu bieganko i człowiek wie, że żyje!

W tym roku w dalszym ciągu wspierają mnie jako sponsorzy tytularni: Kross oraz Centrum Rowerowe Olsztyn. Sponsorzy indywidualni finansujący starty oraz zgrupowania to firmy: Nawigator – Twoim księgowym oraz Centrum Medyczne Zaniewska.


Paweł Kowalkowski - Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 1


Na koszulce również będę woził logo własnej działalności – Mtbest, którą niedawno założyłem. Jest to projekt czysto kolarski – jak na razie skupiający się nad treningiem personalnym, serwisem rowerowym oraz optymalizacją ustawień pozycji na rowerze.

Tak więc w tym roku, dzięki pomocy sponsorów mogę w pełni profesjonalnie skupić się nad dalszym rozwojem swojego poziomu sportowego. Dodatkowa praca we własnej firmie sprawia mi satysfakcję i powoduje, że cały czas robię to, co lubię!W sezonie 2016 na pewno zobaczycie mnie na trasach ,,Maratonów’’: Kaczmarek Electric Mtb, Skandia Maraton, Bike Maraton oraz na etapówce – Bike Adventure. Nie zabraknie mnie również na lokalnych wyścigach XC. Najważniejsze jednak będą starty w czerwcowych Mistrzostwach Europy XCM oraz wrześniowych Mistrzostwach Polski w tej samej odmianie.

Za tydzień wybieram się na hiszpańskie szosy szlifować formę do zbliżającego się dużymi krokami sezonu. Już nie mogę doczekać się pierwszych wyścigów!

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich pasjonatów kolarstwa i życzyć zawsze takiej zimowej pogody jak w tym roku:)

COMMENTS

DISQUS: 0