Paweł Arciszewski – Renault Team [Przed sezonem 2016]

HomeSportPrzed sezonem

Paweł Arciszewski – Renault Team [Przed sezonem 2016]

Od nowego sezonu jestem w nowym teamie – Renault Team, więc mam nowe cele startowe i dodatkową motywację do treningów, żeby jak najlepiej się zaprezentować w nowych barwach.

paweł arciszewski renault teamPo dwutygodniowym odpoczynku od roweru wróciłem do pracy, tym razem znaczniej wcześniej czyli od listopada. Treningi realizuję zgodnie z planem treningowym wytyczonym przez trenera Daniela Paszka (Cyclotrener). Większość jednostek treningowych robię na rowerze – na zewnątrz oraz na trenażerze. Dodatkowo w ramach ogólnorozwojówki trenuję i gram w piłkę nożną futsalową oraz wykonuję w domu ćwiczenia ogólnorozwojowe i siłowe. Basen lub sauna w ramach regeneracji. Nie mogę się doczekać wyjazdu do Hiszpanii na zgrupkę, którą mam w drugiej połowie lutego. Będzie to kolejny, kluczowy etap moich przygotowań, już w lepszych i cieplejszych warunkach.

Plany startowe to Maratony Kresowe, nowe MTB Mazury, parę wyjazdów na górskie maratony oraz etapówkę i przede wszystkim Mistrzostwa Polski MTB drużynowo, w parach oraz indywidualne MP w Jeleniej Górze.

Na koniec chciałbym podziękować Łukaszowi Szczęsnemu – VeloLAB za fachową ocenę symetrii pracy i analizę biomechaniczną pozycji na rowerze oraz fachowe porady dotyczące ustawienia rowerów i ich ustawienie – super sprawa, polecam!!!

COMMENTS

DISQUS: 0