Czy chcesz dostać od nas list?

HomeRóżności

Czy chcesz dostać od nas list?

Kiedy pięć lat temu uruchamiałem fanpage, to w zamyśle miałem jeden cel – chciałem, żeby informacje o kolarstwie docierały do coraz szerszego grona. W tamtym momencie realizacja szła na dwa fronty – wydarzenia na FB, które były pierwszą przymiarką do kalendarza zawodów. Z czasem przestałem robić, bo skoro jest bikecalendar.pl to po co powielać czyjąś robotę. Lepiej skupić się na czymś innym. Drugim frontem była agregacja na fanpage tych mniej i tych bardziej ciekawych wieści na temat kolarstwa, nie tylko górskiego.

Najstarsi górale pamiętają, że po drodze były jeszcze epizody z MTB.PL, potem RockyRoads.net. Koniec końców najlepiej u siebie, dlatego z Tomkiem zdecydowaliśmy się uruchomić #mtbxcpl. Trochę żal było wrzucać bezpośrednio w odmęty FB naszym zdaniem wartościowe treści, które po kilku dniach bezpowrotnie ginęły między śmiesznymi i/lub głupimi obrazkami. Dlatego trzy lata temu ruszyło #mtbxcpl.

Z czasem na naszym fp zrobiło się trochę tłoku, bo mieliśmy własne treści, wciąż wrzucaliśmy te najciekawsze i koniec końców postanowiliśmy to trochę ograniczyć. Z drugiej strony żal nie wrzucić czegoś, co może nie zbierze miliona lajków, ale jest po prostu ciekawe i naszym zdaniem godne uwagi. Stąd owa propozycja.

Czy chcesz dostać od nas list?

A w zasadzie to listy, choć na początek będzie pewnie ten pierwszy na próbę. Ponieważ mamy ograniczone zasoby, to nie chcemy robić niczego na siłę. Dlatego ten wpis, dlatego pytanie do Was.

Ale zanim pytanie to informacja o tym co w takim newsletterze będzie:

  • ostatnie najciekawsze wpisy na mtb-xc.pl
  • informacje o zbliżających się zawodach oraz najważniejsze wyniki mijającego tygodnia
  • na fanpage wrzucamy nie tylko swoje treści, więc i tu znajdzie się dla nich miejsce – będę tylko te najbardziej smakowite – z innych polskich, jak i zagranicznych portali
  • jest w polskich internetach trochę kolarskich blogów, nie sposób wszystkie czytać, wszystkie śledzić – o każdym wartościowym wpisie na pewno Was poinformujemy
  • bardzo rośnie popularność #mtbxcpl na Instagramie, więc do każdego newslettera będziemy wybierać trzy ciekawe zdjęcia
  • aktualna informacja na temat liderów Super Klasyfikacji MTB
  • internet jest pełen produkcji wideo – na pewno jedną tygodniowo Wam zaprezentujemy
  • nie zapominamy oczywiście o sprzęcie

Formuła będzie otwarta i na pewno w ciągu sezonu będzie ewoluować. W zamyśle to ma być tygodnik, ale życie zweryfikuje czy taka częstotliwość będzie w zasięgu naszych możliwości.

No i teraz, kiedy już wiesz co będzie w liście, to możesz nam dać znać czy i kiedy chciałbyś go otrzymać:


Newsletter #mtbxcpl:

Wyniki

Loading ... Loading ...

 

COMMENTS

DISQUS: 0