Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym 2016 [wyniki]

Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym 2016 [wyniki]

Kolarski ból d**y
Plan na weekend 5/2018
Urban Cyclocross Zurich 2016 [wideo]
Marek Konwa zajmuje 33. miejsce w Pucharze Świata w Zeven i zwycięża w Pucharze Polski w Gościęcinie
Wyniki – 24-25 września 2016

Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym w tym roku rozegrane zostały w Lublinie, w Parku Ludowym nieopodal hali Targów Lublin. Tradycyjnie już najmłodsze kategorie rywalizowały o Naramiennik i Puchar Prezesa PZKol, a zawodnicy od juniora młodszego do mastersa o tytuł Mistrza Polski odpowiednio każdy w swojej kategorii.


Młodzik


  1. Aleksander Suszko – MLKS Baszta Bytów
  2. Kacper Wawrzacz – GK Gliwice Bike Atelier
  3. Szymon Pomian – UKS Wygoda Bialystok

Młodziczka


  1. Ewa Miłek – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Aleksandra Ziaja – TS Wilga Gołkowice Grupa Instalbud
  3. Zuzanna Flis – KLKS Azalia w Brzózie Królewskiej

Junior młodszy


  1. Damian Papierski – UKS Koźminianka Koźminek
  2. Radosław Rocławski – MLKS Baszta Bytów
  3. Maciej Borkowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny

Juniorka młodsza


  1. Marta Jaskulska – LKK Warmia Biskupiec
  2. Kinga Kalembkiewicz – KLKS Azalia w Brzózie Królewskiej
  3. Karolina Cedro – LKS Orlęda Gorzów Wlkp.

Junior


  1. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  2. Paweł Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec
  3. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów

Juniorka


  1. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy
  2. Karolina Włoch – Goodman Zator
  3. Klaudia Bielawska – UKS Koźminianka Koźminek

U23 mężczyzn


  1. Marceli Bogusławski – Niezrzeszony
  2. Piotr Konwa – Niezrzeszony
  3. Michał Paluta – CCC Sprandi Polkowice

U23 kobiet


  1. Rita Malinkiewicz – Goodman Zator
  2. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy
  3. Gabriela Wojtyła – Goodman Zator

Elita mężczyzn


  1. Marek Konwa – Real 64sto Leszno
  2. Marceli Bogusławski – Niezrzeszony
  3. Mariusz Gil -Niezrzeszony

Elita kobiet


  1. Olga Wasiuk – Błękitni Koziegłowy Paula Trans
  2. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno

Masters Kobiety Open


  1. Anna Tkocz – GK Victoria Rybnik
  2. Beata Lorkowska – Belta Team Gdańsk
  3. Beata Balcerzak Łęszczak – FSL Verus AOK Team

Cyklosport


  1. Paweł Kazanowski – Mayday Team Lublin
  2. Szymon Mikler – MLUKS Victoria Jarocin
  3. Damian Głownia – KS Polart Nutraxx Team Poznań

Masters I


  1. Szczepan Paszek – Bikestacja.pl KCNC
  2. Marcin Kobiałka – KS Ośka Warszawa
  3. Piotr Rakiewicz – Gucwa Velo Trainer

Masters II A


  1. Arkadiusz Jusińki – Niestowarzyszony
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  3. Grzegorz Tomasiak – Mayday Team Lublin

Masters II B


  1. Arkadiusz Ceniuch – GK Piast Szczecin
  2. Marek Boniecki – Diversey Team
  3. Aleksander Gawryluk – Diversey Team

Masters III A


  1. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  2. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  3. Tomasz Jarząbek – Euro Bike Kaczmarek Electric

Masters III B


  1. Wojciech Bartolewski – Scout Bike Częstochowa
  2. Grzegorz Repiński – KSR Kościerzyna
  3. Leszek Ziętkowski – BSC Bliżyn

Masters IV A


  1. Waldemar Banasiński – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  2. Andrzej Masiak – Lubelski Klub Kolarski
  3. Cezary Pyzikowski – Lubelski Klub Kolarski

Masters IV B


  1. Zbigniew Krzeszowiec – Dobre Sklepy Rowerowe Author LKUKS Pszczyna
  2. Edward Natkaniec – MLKS Baszta Bytów
  3. Zdzisław Juźwik – Team Opoczno

Masters V A


  1. Grzegorz Grzempa – TC Orzeł Spytkowice

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0