Wyniki – 21-22 listopada 2015

Wyniki – 21-22 listopada 2015

Wyniki – 1 – 3 listopada 2013
Komentarze postartowe 48(2)/2013
Podsumowanie Goodman Sokół Zator – SPP CX, Koziegłowy

ŚWIAT

Mistrzostwa Europy w kolarstwie przełajowym Masters – Trnava, Słowacja

  1. M30-34 – Jurg Graf – RV Altenrhei
  • Tomasz Helman (Victoria Jarocin) – miejsce 14

  1. M35-39 – Jiri Chyba – Nutrend Specialized Racing
  • Michał Józkowicz (Diversey Team) – miejsce 9

  1. M40-44 – Milan Barenyi – Trek KCK Oslany
  • Mirosław Bieniasz (KCP Elzat Bieniasz Bike) – miejsce 3
  • Adam Ostrowski (Adiostry,pl) – miejsce 5

  1. M45-49 – Robert Glajza – CK Banska Bystrica

  1. M50-54 – Ludwig Gladines – Belgian Cycling Selection

  1. M55-59 – Urs Graf – RV Altenrhein
  • Wojciech Bartolewski (Scout Bike) – miejsce 6

  1. M60-64 – Benny Andersson – Astorps CK Trek Sweden
  • Andrzej Misina (GK Gliwice) – miejsce 4

  1. M65-69 – Paul Graf – RV Altenrhein

  1. W30-34 – Alna Burato –  CMA93

  1. W35-39 – Chiara Selva – Spezzotto Bike Team

Puchar Świata – Koksijde, Belgia

  1. Sven Nys AA Drink Crelan
  2. Wout van Aert – Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team
  3. Mathieu van der Poel – BCKP – Corendon

  1. Sanne Cant
  2. Nikki Harris
  3. Katherine Compton

Soudal Classic – Hasselt, Belgia

  1. Sven Nys – Crelan AA Drink
  2. Tom Meeusen – Telenet Fidea Cycling Team
  3. Kevin Pauwels – Sunweb – Napoleon Games Cycling Team

  1. Sanne Cant – Enerthem – BKCP
  2. Maud Kaptheijns – AA Drink Kalas Cycling Team
  3. Ellen Van Loy – VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

Puchar Słowacji – Trnava, Słowacja

Mężczyźni open


  1. Martin Haring – CK Banska Bystrica
  2. Marek Konwa – 64sto Leszno
  3. Ondrej Glajza – Johnson Controls AS Mlada Boleslav
  • Wojciech Bartolewski (Scout Bike) – miejsce 18
  • Michał Józkowicz (Diversey Team) – miejsce 31
  • Pawel Lempart – miejsce 35
  • Rafał Szmytka – miejsce 48
  • Tomasz Helman (Victoria Jarocin) – miejsce 51

POLSKA

III Memoriał im. Marka Cichosza – Bytów

Mężczyźni open


  1. Bartosz Pilis – Mayday Team Mexller
  2. Kamil Małecki – CCC Sprandi Polkowice (U23)
  3. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin (U23)
  4. Patryk Kostecki – Domin Sport
  5. Paweł Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec

Kobiety open


  1. Olga Wasiuk – Błękitni Paula Trans
  2. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia (Juniorka)
  3. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  4. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  5. Dorota Warczyk – LKS Start Tomaszów Mazowiecki

U23


  1. Kamil Małecki – CCC Sprandi Polkowice (U23)
  2. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin (U23)
  3. Benjamin Chojnicki – Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniarka

Junior


  1. Paweł Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec
  2. Tomasz Rzeszutek – Baszta Bytów
  3. Wojciech Cieniuch – GK Piast Szczecin

Masters I


  1. Maksymilian Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Marcin Marlinowicz – Szczepan Bike
  3. Daniel Diks – Euro Bike Kaczmarek Electric

Masters II+III


  1. Michał Bogdziewicz – Apteka Gemini
  2. Jacek Rogowski – KSR Kościerzyna
  3. Arkadiusz Cieniuch – GK Piast Szczecin
  4. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk (III)
  5. Grzegorz Pepiński – KSR Kościerzyna (III)
  6. Tomasz Jarząbek – Euro Bike Kaczmarek Electric (III)

Wyścig przełajowy kat “B” – Bytów

Mężczyźni open


  1. Bartosz Pilis – Mayday Team Mexller
  2. Patryk Kostecki – Domin Sport
  3. Kamil Małecki – CCC Sprandi Polkowice (U23)
  4. Karol Michalski – Niezrzeszony
  5. Adam Żuber – KS Ośka Warszawa

Kobiety open


  1. Olga Wasiuk – Błękitni Paula Trans
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Patrycja Lorkowska – Cartusia (Juniorka)
  4. Agnieszka Bacińska – Mayday Team
  5. Dorota Warczyk – LKS Start Tomaszów Mazowiecki

U23


  1. Kamil Małecki – CCC Sprandi Polkowice
  2. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin
  3. Szymon Sajnok – GKS Cartusia

Junior


  1. Paweł Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec
  2. Tomasz Rzeszutek – Baszta Bytów
  3. Wojciech Cieniuch – GK Piast Szczecin

Masters I


  1. Marcin Marlinowicz – Szczepan Bike
  2. Daniel Diks – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Łukasz Pierzynowski – Ośka Warszawa

Masters II+III


  1. Arkadiusz Cieniuch – GK Piast Szczecin
  2. Sławomir Frejowski – Olimpijczyk Szczekociny (III)
  3. Jacek Rogowski – KSR Kościerzyna
  4. Piotr Urbanowicz – KS Warmia i Mazury
  5. Grzegorz Pepiński – KSR Kościerzyna

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0