Wyniki – 7-8 listopada 2015

Wyniki – 7-8 listopada 2015

Arkadiusz Posmyk (Diversey Team) – Puchar Polski CX – Sławno
Gabriela Wojtyła (Goodman Sokół Zator) – Puchar Słowacji, Rakova / Terchova
[PR] Medal zawodnika Agrochest Team w Mistrzostwach Polski

ŚWIAT

Mistrzostwa Europy w kolarstwie przełajowym – Huijbergen, Holandia

Elita


  1. Lars van der Haar – Holandia
  2. Wout van Aert – Belgia
  3. Kevin Kauwels – Belgia
  • Mariusz Gil – miejsce 30 / +5:58

  1. Sanne Cant – Belgia
  2. Jolien Verschueren – Belgia
  3. Nikki Harris – Wielka Brytania
  • Olga Wasiuk (Błękitni Paula Trans) – miejsce 18 / +4:52
  • Paula Gorycka (4F Scott Racing) – miejsce 22 / -1 okrążenie

U23


  1. Quinten Hermans – Belgia
  2. Daan Hoeyberghs – Belgia
  3. Eli Isebyt – Belgia
  • Marceli Bogusławski – DNF (choć Marceli twierdzi, że ukończył wyścig około 30 miejsca)

  1. Femke van den Driessche – Belgia
  2. Maud Kaptheijns – Holandia
  3. Alice Maria Arzuffi – Włochy
  • Gabriela Wojtyła (Sokół Goodman Zator) – miejsce 28 / +7:16
  • Patrycja Lorkowska (Cartusia) – miejsce 29 / +7:56

Juniorzy


  1. Jens Dekker – Holandia
  2. Mitch Groot – Holandia
  3. Thomas Bonnet – Francja
  • Kacper Wójciak – miejsce 52 / -2 okrążenia

Superprestige – Ruddervoorde, Belgia

  1. Keving Pauwels – Sunweb Napoleon Games
  2. Wout van Aert – Vastgoedservice Golden Palace
  3. Sven Nys – Crelan AA Dring Team

  1. Sanne Cant – Ciclismo Mundial
  2. Ellen van Loy – Young Telenet Fidea Cycling
  3. Jolien Verschueren – Young Telenet Fidea Cycling

GGEW Cisty Cross Cup – Deutschland Cup Cross – Lorsch, Niemcy

  1. Dieter van Thourenhout – Sunweb Napoleon Games
  2. Sascha Weber – Veranclassic Doltcini
  3. Simon Zahner – EKZ Racing Team
  • Mariusz Gil (Project Cross) – miejsce 8 / +1:26

  1. Pavla Havlikova – Project Cross
  2. Jessica Lambracht – Stevens Racing Team Frauen
  3. Nadija Heigl – Focux CX Ladies Team

The Derby City Cup – Luisville, Kentaky, USA

Dzień 1.


  1. Stephen Hyde
  2. Jeremy Powers
  3. Logan Owen

  1. Katherine Compton
  2. Kaitlin Antonneau
  3. Elle Anderson

Dzień 2.


  1. Stephen Hyde
  2. Jeremy Powers
  3. Daniel Summerhill

  1. Katherine Compton
  2. Kaitlin Antonneau
  3. Carlonie Mani

POLSKA

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Kotla

Elita


  1. Bartosz Pilis – Mayday Team Mexller
  2. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  3. Kacper Szczepaniak – Niestowarzyszony

  1. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

U23


  1. Beniamin Chojnicki – Fundacja Rozwoju Kolarstwa K.Kuźniak
  2. Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin
  3. Adrian Klincewicz – LKS Pom Strzelce Krajeńskie

  1. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  2. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator
  3. Klaudia Janik – KCP Elzat Bieniasz Bike

Junior


  1. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  2. Paweł Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec
  3. Sebastian Grabis – MGLS Błękitnie Paula Trans

  1. Anna Sagan – LKS Pom Strzelce Krajeńskie
  2. Maja Drelak – Team Cart Pack Bralin
  3. Patrycja Kowalczyk – GK Gliwice Bike Atelier

Masters 30


  1. Marcin Malinowicz – Niestowarzyszony
  2. Maksymilian Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Piotr Rakiewicz – Gucwa Velo Trainer

Masters 40


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Marek Boniecki – Diversey Team
  3. Arkadiusz Posmyk – Diversey Team

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Zielona Góra

Elita


  1. Marek Konwa – 64sto Leszno
  2. Kacper Szczepaniak – Niestowarzyszony
  3. Patryk Kostecki – Domin Sport

  1. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

U23


  1. Piotr Konwa – 4F Scott Racing
  2. Beniamin Chojnicki – Fundacja Rozwoju Kolarstwa K.Kuźniak
  3. Paweł Znamirowski – LKS Trasa Zielona Góra

  1. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator
  2. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  3. Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych

Junior


  1. Paweł Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec
  2. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  3. Dawid Jona – GK Gliwice Bike Atelier

  1. Anna Sagan – LKS POM Strzelce Krajeńskie
  2. Maja Drelak – Team Cart Pack Bralin

XXI Wyścig Niepodległości – Łódź

  1. Mariusz Marszałek – Kettler Bike Team
  2. Jakub Szałapski – cyklomaniacy.pl
  3. Jarosław Ziółkowski – Kettler Bike Team

  1. Anna Urban – Kettler Bike Team
  2. Witek Suski – niestowarzyszony
  3. Weronika Jankiewicz – LKS Stomil Bełchatów

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0