Wyniki 31 października – 1 listopada 2015

Wyniki 31 października – 1 listopada 2015

Plan na weekend 50/2018
Wyniki – 15-16 października 2016
Skład Reprezentacji Polski na MŚ CX 2016 w Zolder
Puchar Świata w kolarstwie przełajowym – Koksijde, Belgia [stream]
Wyniki 1-2 października 2016

ŚWIAT

Toi Toi Cup – Tabor, Czechy (C1)

Elita


  1. David van der Poel – BKCP – Power Plus
  2. Vincent Baestaends – BKCP – Corendon
  3. Michael Boros – BKCP – Corendon
  • Mariusz Gil (MRM Avalon Pro Cycling Team) – miejsce 14

Junior


  1. Jozef Jelinek – Big Shock Team
  2. Jonas Brezina – Kola-bbn.cz
  3. Vaclav Sirucek – KC kooperativa SG Jablonec
  • Paweł Kostrubski (LKK Warmia Biskupiec) – miejsce 17
  • Dawid Jona (MGLKS Błękitni Paula Trans) – miejsce 25
  • Sebatian Grabis (MGLKS Błękitnie Paula Trans) – miejsce 26
  • Daniel Sikora (MGLKS Błękitni Paula Trans) – miejsce 31

Kobiety


  1. Pavla Havlikowa (MRM Avalon Pro Cycling Team)
  2. Nikola Noskova – AA Drink Kalas Cycling Team
  3. Adela Safarova – Nutrend Specialized Racing

Toi Toi Cup – Louny, Czechy (C2)

Elita


  1. Radmoir Simunek – Era Murprotec
  2. Vojtech Nipl – Puskinak.cz
  3. Tomas Paprstka – Remerx Merida Team Kolin
  • Mariusz Gil (MRM Avalon Pro Cycling Team) – miejsce 10
  • Damian Niesłuchowski (LKS Orlęta Gorzów) – miejsce 35

Juniorzy


  1. Jozef Jelinek – Big Shock Team
  2. Jonas Brezina – Kola-bbn.cz
  3. David Honzak – KC kooperativa SG Jablonec
  • Kacper Wójciak (LKS Orlęta Gorzów) – miejsce 18

Kobiety


  1. Jana CZeczinkarova – SRAM Mitas Trek
  2. Adela Safarova – Nutrend Specialized Racing
  3. Martina Mikulaskova – TJ Stadion Louny

Niels Albert CX – Boom, Belgia

Elita + U23


  1. Lars van der Haar – Team Giant Alpecin
  2. Wout van Aert – Vastgoedservice – Golden Palace
  3. Sven Nys – Crelan AA Drink
  • Marceli Bogusławski (MTB Silesia Rybnik) – miejsce 16 (2 w U23)

Kobiety


  1. Ellen van Loy – Young Telenet Fidea Cycling Team
  2. Maud Kaptheijns – AA Drink Kalas Wear Team
  3. Loes Sels – Youg Telenet Fidea Cycling Team
  • Olga Wasiuk – MG LKS Błękitni Paula Trans – miejsce 8
  • Paula Gorycka – 4F Scott Racing – miejsce 16
  • Gabriela Wojtyła – Sokół Goodman Zator – miejsce 21 (-1 okr)
  • Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia – miejsce 31 (-2 okr)

EKZ CrossTour – Hittnau, Szwajcaria

Elita


  1. David van der Poel – BKCP Corendon
  2. Sascha Weber – Champions System
  3. Simon Zahner – EKZ Racing Team
  • Mariusz Gil – MRM Avalon Pro Cycling Team – miejsce 17
  • Mariusz Kowal – Team Kolarz Polanica – miejsce 30

  1. Pavla Havlikova – MRM Avalon Pro Cycling Team
  2. Sina Frei – jb Felt VC Meilen
  3. Nicole Koller – TowerSports VC Eschenbach

bpost bank trofee – Koppenbergcross – Oudenaarde, Belgia

Elita


  1. Wout van Aert – Vastgoedservice – Golden Palace Cycling Team
  2. Kevin Pauwels – Sunweb Napoleon Games Cycling Team
  3. lars van der Haar – Team Giant Alpecin
  4. Tom Meeusen – Telenet Fidea Cycling Team
  5. Thijs van Amerongen – Telenet Fidea Cycling Team

Kobiety


  1. Jolien Verschueren – VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
  2. Femke van den Dreissche – VZW Lotto Ladtescycling
  3. Nikki Harris – VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
  • Gabriela Wojtyła – Sokół Goodman Zator – miejsce 26
  • Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia – miejsce 27
  • Olga Wasiuk – MG LKS Błękitni Paula Trans – miejsce 32 (- 2 okr)
  • Paula Gorycka – 4F Scott Racing – miejsce 34 (-3 okr)

U23


  1. Quinten Hermans – Telenet Fidea Cycling Team
  2. Jonas Degroote – LAres Doltcini Cycling Team
  3. Joris Nieuwenhuis
  • Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik – miejsce 32

COMMENTS

DISQUS: 0