Mini to nie ściganie!

Mini to nie ściganie!

Rozkład jazdy 2-14.04.2015
Wybierz kolarski Top10 2014
Z cyklu “przeżyjmy to jeszcze raz”:

https://www.youtube.com/watch?v=xPazDlhDnSY

COMMENTS

WORDPRESS: 10
 • comment-avatar
  Tomek 3 lata ago

  Ładna koszulka :)

  • comment-avatar
   Przemysław Przebond 3 lata ago

   W tej sytuacji ta koszulka to jedyna legitymacja dla wygłoszonych poglądów.

 • comment-avatar

  Bieg na 100m to też nie ściganie,może i oni tam trenujom, ale maraton to dopiero wyścig, nie żądaj jakiegokolwiek porównania i nie mogem wczuć siem w rolem, jeśli trenujesz biegi to trenuj do maratonu a nie do sprintu i bedzie szacón na dzielni, nikt nie kojarzy ludzi którzy biegajom 100m i wszystko zmierza do długich dystansów. Kropka.
  Chyba nadmiar “mocarza” zaszkodził ;)

 • comment-avatar
  Edouardo Gonzalez Jimenez 3 lata ago

  Niech autor filmu napisze do UCI żeby zrezygnowała z zawodów XCE. Przecież z racji dystansu to nie ściganie, tylko o zgrozo jakiś tam sprint. FUJ!

 • comment-avatar
  wujekeman 3 lata ago

  Mini mini nierówne pod względem terenu. Lekkie genaralizowanie. Jedno jest pewne, w MTB nie moze liczyc sie jakaś chora srednia z maratonów polnych. Tu pełne poparcie , ze MTB to nie średnia 30 km/h , bo to oznacza ujowy teren, płaskie szutry przetykane marnymi podjazdami . Niestety organizatorzy maratonów w centrum i na północy kraju boja się technicznych tras…… pieniądz rządzi światem :) W trójmieście mozna wytyczyc naprawde wymagająca i fajną technicznie trasę , ale zawodnicy najbardziej nie lubią gdy obnaza sie ich braki techniczne. Nikogo nie zamierzam urazic , ale taka jest smutna prawda. Drepczemy w miejscu , Panie i Panowie. MTB to nie pola w Kwidzyniu czy podwarszawskie przysiółki . Albo rybka , albo akwarium :)

  • comment-avatar

   A tu masz sporo racji. Sam jestem z centralnej Polski i w jednym z tutejszych cykli maratonów, w którym startuję, to w czołówce głównie jazda na kole niczym na szosie i wyraźnie widoczna na forum niechęć niektórych osób do innej nawierzchni niż sucha i twarda. Błoto fe, piach fe, korzenie fe, wręcz nieco narzekania niektorych zawodników na bardziej górskie etapy (nie wiem, może dla jaj, bo reszta raczej zadowolona) i warunki atmosferyczne przyspieszające zużycie sprzętu tak jakby rowery miały cały czas wyglądać jak dopiero co wyciągnięte że sklepowego magazynu.

 • comment-avatar
 • DISQUS: 7