Wyniki 3-4 października 2015

Wyniki 3-4 października 2015

REKLAMA
Mistrzostwa Polski XCM. 9 września Bike Maraton w Wałbrzychu
Gracjan Krzemiński (Mitsubishi Materials MTB Team) – Bike Maraton, Szklarska Poręba
Test twardości. Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie
Kierunek Miękinia. 14 kwietnia zaczynamy Bike Maraton
Komentarze postartowe 37(1)/2014 – XCM

ŚWIAT

Hansgrohe Superprestige – Gieten

  1. Wout van Aert
  2. Lars van der Haar
  3. Tim Merlier

  1. Sanne Cant
  2. Niki Harris
  3. Jolien Verschueren

KMC Cyclo Cross Festival – Providence, Rhode Island

  1. Jeremy Powers – Rapha Focus
  2. Stephen Hyde – Cannondale P/B Cyclocrossworld
  3. Curtis White – Cannondale P/B Cyclocrossworld

  1. Katerina Nash – Luna Pro Team
  2. Katherine Compton – Trek Facotry Racing
  3. Amanda Miller – Boulder Cycle Sport / Yogaglo

EKZ CrossTour – Dielsdorf, Szwajcaria

  1. Clement Venturini – Cofidis Pro Cycling Team
  2. Dieter Vantheourenhout – Sunweb Napoleon Cycling Team
  3. Francis Mourey – Equipe FDJ
  • Mariusz Gil (Project Cross) – miejsce 16 (+1:43,6)
  • Mariusz Kowal (Kolarz Polanica) – miejsce 39 (-1 okr)

Toi Toi Cup – Hlinsko, Czechy

Elita


  1. Tomas Paprstka – Remerx Merida Team Kolin
  2. Lubomir Petrus – KC Hlinsko
  3. Jakub Skala – CEZ Cyklo Team Tabor
  • Dawid Chudek (MG LKS Błękitni Paula Trans) – miejsce 37

Kobiety


  1. Pavla Havlikova – MTB Avalon Pro Cycling Team
  2. Jana Czecznikarova – SRAM Mitas Trek
  3. Nadja Heigl – Sportunion Bikestoer.cc Team
  • Olga Wasiuk (MG LKS Błękitni Paula Trans) – miejsce 11

Juniorzy


  1. Josef Jelinek – Big Shock Team
  2. Jonas Brezina – Kola-bbm.cz
  3. Dominik Prudek – GT bike placeeopportunity
  • Dawid Jona (MG LKS Błękitni Paula Trans) – miejsce 16
  • Kacper Wójciak (LKS Orlęta Gorzów) – miejsce 21
  • Daniel Sikora (MG LKS Błękitni Paula Trans) – miejsce 30
  • Sebastian Grabis (MG LKS Błękitni Paula Trans) – miejsce 31

POLSKA

Puchar Polski w maratonie MTB – Kwidzyn

Elita


  1. Wojciech Halejak – JBG-2
  2. Mariusz Kozak – JBG-2
  3. Krzysztof Krzywy – NEXUS Team

  1. Karolina Cierluk – UK Sigo
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Kamila Płoszczyca – kamila-ploszczyca.pl

Cyklosport


  1. Paweł Ciunel – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Bartosz Krzyśko – Mitutoyo Dema PWR Team

Masters I


  1. Artur Mioduszewski – Trezado BikeTires.pl
  2. Piotr Żebrowski – PTR Dojlidy
  3. Michał Świderski – Trezado BikeTires.pl

Masters II


  1. Sławomir Wawrzyniak – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Janusz Mysiak – Bike Boys Lublin

Skandia Maraton Lang Team – Kwidzyn

Gran Fondo


  1. Wojciech Halejak – JBG-2
  2. Mariusz Kozak – JBG-2
  3. Krzysztof Krzywy – NEXUS Team

  1. Karolina Cierluk – UK Sigo
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Kamila Płoszczyca – kamila-ploszczyca.pl

Medio


  1. Maciej Kasprzak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński Team
  2. Tomasz Repiński – KSR Kościerzyna
  3. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów

  1. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Klaudia Janik – Bieniasz Rowerownia
  3. Małgorzata Lutecka – iFON.pl

Bike Maraton – Świeradów Zdrój

Giga


  1. Mariusz Michałek – JBG-2
  2. Piotr Brzózka – JBG-2
  3. Adrian Brzózka – JBG-2

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB
  2. Aleksandra Misterska – Romet Racing
  3. Ania Świrkowicz – ASE Team

Mega


  1. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo Deam PWR
  2. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  3. Mikołaj Dziewa – SGR Srebrna Góra

  1. Katarzyna Polakowska – Romet Racing
  2. Sabina Rzepka – GK Cyklosport
  3. Magdalena Wojtyła – Im-motion KROSS

sk bank Mazovia MTB – Nowy Dwór Mazowiecki

Giga


  1. Michał Podlaski – ActiveJet Team
  2. Łukasz Góralewski – TRW Cloudware
  3. Marek Stram – Retro Rowery Duda

  1. Anna Ostrowska – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Małgorzata Lutecka – iFON.pl
  3. Ewa Fijarczyk – Wieliszew Heron Team

Mega


  1. Bartosz Grędziński – Retro Rowery Duda
  2. Michał Kostrzewa – TRW Cloudware
  3. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike

  1. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  2. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Zofia Sołtys – CST – Velmar – Merida

Maratony Kresowe – Serpelice

  1. Sarunas Pacevicius – SPRINT SBR Bank
  2. Dariusz Zakrzewski – Mistral Team
  3. Michał Przekop – Bliska Team

  1. Silvija LAatozaite – SPRINT SBR Bank
  2. Justyna Dróżdż – Olympic Sport Romet
  3. Agnieszka Nowiczkow – BLU Cersanit Team Refleks

Garmin MTB Series – Rumia

  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Krzysztof Krzywy – NEXUS Team
  3. Przemysła Ebertowski – King Oscar Gniewino

  1. Katarzyna Łysek – ProCycling.pl
  2. Marzena Janczarska
  3. Justyna Jędruszak

Leszczyńska Liga Rowerowa – Górzno

  1. Adam Adamkiewicz – Real 64-sto
  2. Paweł Wasiński – Strefasport.pl
  3. Wojciech Mizuro – Real 64-sto

  1. Hanna Dembska – Euro-rower.pl

MTB Cross Maraton – Chęciny

tbc


Małopolska Liga Kolarska – Myślenice

Elita


  1. Jakub Zamroźniak- KCP Elzat Bieniasz Bike (U23)
  2. Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike (U23)
  3. Adrian Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie (U23)

Kobiety open


  1. Rita Malinkiewicz – Goodman Zator
  2. Dagmara Drabik – Choma Team TSR
  3. Agnieszka Bal – KS Luboń Skomielna Biała

Junior


  1. Michał Topór – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Bartosz Dziadkowiec – KC Luboń Skomielna Biała

Juniorka


  1. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator
  2. Estera Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie
  3. Magdalena Zielińska – UKS Sokół Kęty

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  2. Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Albert Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike

Amator


  1. Michał Pękala – Niezrzeszony
  2. Maciej Głowacki – Drużyna Mojacukrzyca.pl
  3. Michał Woźniczka – bikeBoard

Masters I


  1. Tomasz Sikora – LKS Iskra Głogoczów
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Mateusz Tylek – LKS Iskra Głogoczów

Masters II


  1. Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Sławomir Bednarczyk – UKS Sokół Kęty
  3. Wojciech Andryszczak – Niezrzeszony

Masters III


  1. Zbiegniew Zwoliński – LKS Iskra Głogoczów
  2. Robert Baś – KKCIM Smok Kraków
  3. Stanisław Kowalcze – TC Orzeł Spytkowice

Masters IV


  1. Waldemar Balasiński – Browar Fortuna w Mirosławcu
  2. Kazimierz Korcala – Bikeholicy
  3. Grzegorz Grzempa – TC Orzeł Sptykowice

COMMENTS

DISQUS: 0