Bartosz Mikler (Victoria Jarocin) – Vrbno / Toi Toi Cup Slany (C1) – Czechy

Bartosz Mikler (Victoria Jarocin) – Vrbno / Toi Toi Cup Slany (C1) – Czechy

Bartosz Mikler: “Bardzo dokładnie zbadałem całą trasę.”
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) udanie otworzył sezon przełajowy
Faworyci 83. Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym – Szczekociny 2020
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Enduro MTB Series, Przesieka
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) wygrywa, zaliczane do Pucharu Polski, wyścigi w Nowej Sarzynie i Kurowie

Wyscig przełajowy Vrbno pod Pradědem

Od pierwszej rundy prowadziłem z małą przewagą, na drugiej rundzie dojechali do mnie Hampl i Petrus. Kolejne rundy jechaliśmy razem. Na czwartej rundzie Petrus zaatakował, na jednym z zakrętów popełniłem błąd i Czech odjechał. Na metę wjechałem na drugim miejscu.Toi toi cup UCI C1

Na start wywoływany byłem jako 17 (taki miałem numer startowy). Start punktualnie o 14. Pierwsza runda to przepychanki i walka o jak najlepszą lokatę. Na drugiej rundzie byłem ok. 23 miejsca, do pokonania jeszcze 8 rund. Na czwartej rundzie na jednym zjezdzie spadła mi kierownica, byłem zmuszony zmienić rower. Spadlem na 35 miejsce. Ostatecznie kończę na 32 miejscu w elicie (4 orlik). w połowie stawki.

Na starcie pojawiły się same gwiazdy kolarstwa CX, między innymi: David van der Poel, Nypl, Skala, Simunek . Trasa techniczna, szybka, pare sztywnych podjazdów po trawie, na trasie sporo kibiców dzięki którym jechało się przyjemniej.

To były moje dwa pierwsze starty w tym sezonie. Nie jestem jeszcze w optymalnej formie, ponieważ zaczynam sezon miesiąc wcześniej niż zwykle. Teraz już wiem nad czym musze popracować.

COMMENTS

DISQUS: 0