Wyniki – 19-20 września 2015

Wyniki – 19-20 września 2015

Wyniki – 10-11 września 2016
Mistrzostwa Europy XCO – Moskwa 2012
Mistrzostwa Europy w maratonie (XCM) już w najbliższy weekend!

ŚWIAT

Biketember Festival – Saalfelden, Austria

Elita


  1. Maja Włoszczowska – Kross Racing Team
  2. Githa Michiels – Versluys Team
  3. Lisa Mitterbauer – Habitat Mountainbike Team
  • Paula Gorycka (4F Scott Racing) – miejsce 6.
  • Anna Szafraniec (Kross Racing Team) – DNF

  1. Mirko Tabachi – GS Fforestale Cicli Olimpia Vit
  2. Jiri Novak – Betch.nl Superior Brentjens MTB Racing Team
  3. Karl Markt – Haibike Otztal Pro Team
  • Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) – miejsce 9
  • Kornel Osicki (Kross Racing Team) – DNF

Juniorki


  1. Gabriela Wojtyła – Kadra MTB
  2. Anna Spielmann – Haibike Otztal Pro Team
  3. Adrianna Stępniewska – SMS Żywiec Kross Junior Team

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak – Kadra MTB
  2. Ronald Pohl – Austria
  3. Matej Bedrnik – Czechy

Juniorka młodsza


  1. Yana Dobnig – Arbo Asko RLM Omya Villach
  2. Patrycja Świerczyńska – SMS Żywiec Kross Junior Team
  3. Maja Drelak – Kadra MTB
  4. Natalia Jeruzalska – Kadra MTB

KMC Bundesliga MTB – Bad Sackingen, Niemcy

  1. Marco Aurelio Fontana – Włochy
  2. Manuel Fumic – Cannondale Factory Racing
  3. Maxime Marotte – Team BH SR Suntour KMC

  1. Yana Bolomoina – Betch.nl Superior Brentjens MTB Team
  2. Helen Grobert – Ghost Factory Racing
  3. Linda Indergand – Focus XC Team

Salcano MTB Cup Arnavutkoy – Turcja

  1. Marek Konwa – Kadra MTB
  2. Andras PArti – Węgry
  3. Periklis Ilias – Grecja

  1. Aleksandra Dawidowicz – Kadra MTB
  2. Ekaterina Anoshina – Rosja
  3. Lejla Tanovic – Bośnia i Hercegowina

UCI Marathon Series – La Fersiere, Francja

  1. Samuele Porro
  2. Urs Huber
  3. Alexi Vuillermoz
  4. Karl Platt
  5. Markus Bauer

  1. Helen Marcouyre
  2. Lena Gerault
  3. Annette Griner

POLSKA

Mistrzostwa Polski w maratonie MTB – Obiszów

Elita


  1. Adrian Brzózka – JBG-2
  2. Wojciech Halejak – JBG-2
  3. Mariusz Kozak – JBG-2
  4. Piotr Brzózka – JBG-2
  5. Patryk Piasecki – JBG-2

  1. Michalina Ziółkowska (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB)
  2. Dagmara Drabik – Tychy
  3. Kamila Płoszczyca – Wola

U23


  1. Piotr Konwa – 4F Scott Racing
  2. Krzysztof Łukasik – Warszawski Klub Kolarski
  3. Przemysław Rozwałka – MW Invest Group

  1. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  2. Karolina Cierluk – UKK Sigo
  3. Stefania Staszel – Nowy Targ

Cyklosport


  1. Michał Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  2. Paweł Ciunel – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Błażej Surowiec – P.T.C.

Junior


  1. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych
  2. Wiktor Hudyka – Bieniasz Bike
  3. Patryk Muśko

Juniorka


  1. Antonina Białek – Warszawski Klub Kolarski
  2. Aurela Nerlo – MTB Obiszów
  3. Klaudia Janik

Masters I


  1. Michał Bogdziewicz – Nexus Team
  2. Jarosław Michałowski – Sogest
  3. Szczepan Paszek – Bikestacja.pl

Masters II


  1. Artur Korc – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Paweł Bober – Euro Bike Kaczmarek Electric MTB
  3. Jarosław Grzejdziak – Atom Moxmet Dzierżoniów

Masters III


  1. Jacek Brzózka – JBG-2
  2. Sławomir Wawrzyniak – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Marek Jaros – Niezrzeszony

Masters IV


  1. Krzysztof Zalewski – Quest Sport
  2. Wojciech Bartolewski – Klub Sportowy Scout Częstochowa

Amatorzy


  1. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy Apteka Gemini
  2. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB
  3. Maciej Kasprzak – Duda Cars TP LINK Rybczyński

  1. Paulina Coda – Colex Racing Team
  2. Małgorzata Gogolewska – Gogol MTB
  3. Paula Hinczewska – 7R Logistic Politechnika Gdańska

Mazovia MTB – Rawa Mazowiecka

Giga


  1. Adrian Jusiński – TRW Cloudware
  2. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware
  3. Marek Stram – Retro Rowery Duda

  1. Małgorzata Lutecka – iFON.pl
  2. Marzena Gembara – Bike Atelier Team
  3. Aneta Ciechacka – Golub Dobrzyń

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Tomasz Olender – Retro Rowery Duda
  3. Maciek Kaczmarek – APS Polska Cozmobike

  1. Anna Ostrowska – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Zofia Sołtys – CST – VELMAR – MERIDA
  3. Agnieszka Uroda Hampelska – Orbea Polsport Group

Cyklokarpaty – Wierchomla

Giga


  1. Dariusz Mirosław – Vimar Martombike Specialized
  2. Marcin Gołuszka – Aktywna Strona Życia
  3. Krzysztof Gajda – Jedlicze Team

Mega


  1. Dominik Grządziel – Romet Racing
  2. Arkadiusz Krzesiński – Żbik Komańcza
  3. Jacek Gil – Gomola Trans Airco

  1. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl
  2. Paulina Capanda – Gomola Trans Airco
  3. Katarzyna Pasula – KENDA

Maratony Kresowe – Krynki

  1. Piotr Kirpsza – SPRINT SBR Bank
  2. Sarunas Pacevicius – SPRINT SBR Bank
  3. Dariusz Zakrzewski – Mistral

  1. Silvia Latozaite – SPRINT SBR Bank
  2. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Tatjana Skurat – Velopark

Bike Maraton – Polanica Zdrój

Giga


  1. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  2. Bartosz Janowski – Romet Racing
  3. Rafał Alchimowicz – KTM Racing Złoty Stok

  1. Aleksandra Misterska – Romet Racing
  2. Ania Świrkowicz – ASE Team
  3. Katarzyna Galewicz – Twomark Sport Specialized

Mega


  1. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo Dema PWR
  2. Tomasz Dygacz – DMG Mori Cyclo Trener
  3. Mikołaj Dziewa – SGR Srebrna Góra

  1. Katarzyna Polakowska – Romet Racing
  2. Magdalena Wojtyła – IM-Motion KROSS
  3. Monika Strychar – Mitsubishi Materials MTB

Skandia Maraton Lang Team – Dąbrowa Górnicza

Grand Fondo


  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Marcin Cieluch – Infrasettimentale Classico
  3. Michał Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  4. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy Apteka Gemini
  5. Paweł Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Sabina Rafalska – Nexus Team
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

Medio


  1. Paweł Bober – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Piotr Rzeszutek – Hotel Cztery Brzozy Gdańsk

  1. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Duda Cars TP LINK Rybczyński
  2. Małogrzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Anna Urban – Kettler Bike Team

Michałki 2015 – Wieleń

Giga


  1. Sebastian Swat – Volskwagen Samochody Użytkowe MTB
  2. Rafał Szturo – TTC Toruń
  3. Janusz Ziółkowski – TTC Toruń

  1. Daria Kasztarynda – BTS Budzyń
  2. Paulina Bielińska – Volskwagen Samochody Użytkowe MTB
  3. Monika Pająk

Mega


  1. Filip Hasse – Riders Club Kijewo
  2. Andrzej Łoś – Ols School MTB Gdańsk
  3. Przemysław Janik – Polpharma Bike Team

  1. Joanna Adamska
  2. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz
  3. Kinga Budny – MTB4FUN

Puchar Tarnowa – Tarnów

Elita + U23 Open


Karol Roźek – AGH Cycling

Sławomir Dziwisz – Fil Bike Rzeszów

Dawid Łabno – Zawada


Junior


Krystian Wójs – UKS Zawojak Zaowja

Jakub Rusin – DKK Gryf  Dębica

Mateusz Zajt – UKS Sokół Kęty


Masters I


Dariusz Dudziński – Bike Brothers Oshee

Marek Tyniec – XOUTED.COM

Michało Trojanowski – Sokół Tarnów


Masters II


Piotr Zając – KCP Ezat Bieniasz Bike

Marcin Bialik – UKS PG Wojnicz

Andrzej Wytrwał – Gomola Trans Airco


Małopolska Liga Kolarska – Głogoczów

Elita + U23 Open


  1. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Adrian Rzeszutko – Niezrzeszony
  4. Tomasz sikora – LSK Iskra Głogoczów
  5. Szymon Biel – UKS Sokół Kęty

Kobiety Open


  1. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator
  2. Małgorzata Mazurek – UKS Sokół Kęty
  3. Agnieszka Bal – KS Luboń Skomielna Biała

Masters I


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Mateusz Tylek – LKS Iskra Głogoczów
  3. Dawid Mijas – Browar Fortuna

Masters II


  1. Sławomir Bednarczyk – UKS Sokół Kęty
  2. Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Wojciech Andryszczak – Niezrzeszony

Masters III


  1. Zbigniew Zwoliński – LKS Iskra Głogoczów
  2. Józef Rabski – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Robert Baś – KKCIM Smok Kraków

Amator


  1. Jakub Żuławiński – NKK Iglo JMP.RACE
  2. Maciej Głowacki – Drużyna Mojacukrzyca.pl
  3. Artur Ulman – TKKF Uklejna Myślenice

Poland Bike Marathon – Konstancin Jeziorna

  1. Ernest Jurowski – OLSH Paramedyk
  2. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  3. Michał Ziułek – Whistle Trenujerower.pl

  1. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  2. Anna Urban – Kettler Bike Team
  3. Magdalena Fejfer – Trybik Northwave

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1